O zamanlar Karadeniz Gazetesindeydim. En şaşalı dönemlerinde.. Düşünün sabah bir giriyorduk gazeteye gece yarısı 3 ancak çıkıyorduk. O da Osman Diyadin manşet başlığına tamam budur’ diyecek ki ancak.. Şimdi Osman abi helva gibi olmuş.

Kulise şöyle yazmıştım: En tehlikeli lobiler diye sıralarken Global olarak Yahudi Türkiye’de ise Çaykara lobisinden kork! O dönem her yerdeydiler her yerde karşıma çıkıyorlardı. Kalemimi hiç sevmediler hala daha sevmiyorlar ama iyi geçinmeye çalışıyorlar. 

İşte size şimdi böyle bir yazı daha kaleme alıyorum.

Bir baron ile yönetilen yapıdan..

Bu yapı her yere girmiş durumda.

Gazeteciler cemiyetinden tutunda AK Parti İl Başkanının sağ ve soluna kadar gidin…

Belli bazı nedenlerden boşluktan yararlandılar. Öyle ki şehrin en tepesiyle münazara edip aşağıdaki kademeleri yok sayıp Ankara’daki bilmem ne seçimine kadar müdahale etmeye kalkıyorlar. 

Ellerinde koca bir de parti var.

Ben bunlara boyun eğmediğimden 10 yıldır dışlandım. Belli şekilde hem manevi saldırı yedim hem de maddi. Siteme tüm Trabzon’daki reklam sponsor kaynaklarını kestiler. Anlamadıkları şu: ben bugüne kadar kimseye biat etmem! Bir tek yardım ederim o da şehrim ve ülkem adına. Ülkem ve şehir menfaatleri için.. Hele de bir megaloman kişisel hırsı önde olan bir baronla hiç uğraşmam! Uğraşamam.

Şimdi bu yapı Trabzonspor kongresini bekliyor. Zaten kulübe sızmışlar. Her an her şekilde müdahil olabilirler. Ama ben burdayım. Sonra detaylandıracağım şeyler olacak. Şimdilik bu kadar.