Haberlobi - Spor Servisi // UEFA Avrupa Ligi'nde Kızılyıldız'a karşılaşacak olan Trabzonspor'da basın ve medya programı belli oldu.

Trabzonspor'dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

UEFA Avrupa Ligi H Grubu’nda oynayacağımız Kızılyıldız maçı öncesi antrenman ve basın toplantısı programları belli oldu.

Kayserispor maçında sahanın en iyisi Maxi Gomez oldu Kayserispor maçında sahanın en iyisi Maxi Gomez oldu

Buna göre takımımız 14 Eylül Çarşamba günü Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde saat 18.00’de ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık antrenman gerçekleştirecektir. Antrenman öncesi Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve Kaptanımız Uğurcan Çakır saat 16.00’da Şenol Güneş Spor Kompleksi Akyazı Stadyumu’nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayacaktır.

Misafir takım Kızılyıldız ise aynı gün (14 Eylül Çarşamba) günü saat 19.00’da Şenol Güneş Spor Kompleksi Akyazı Stadyumu’nda ilk 15 dakikası basın mensuplarına açık antrenman gerçekleştirecektir. Antrenman öncesinde saat 18.30’da Kızılyıldız Teknik Direktörü ve bir futbolcu basın mensuplarının sorularını yanıtlayacaktır.

Basın toplantısı ve antrenman programları için Şenol Güneş Spor Kompleksi Akyazı Stadyumu’na girişler 15.00 itibarıyla yapılacaktır.