Vitor Hugo'nun ardından ikinci ayrılık kapıda Vitor Hugo'nun ardından ikinci ayrılık kapıda

Haberlobi - Spor Servisi // Trabzonspor Kulübü, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem sonrası afet bölgesine yardımlarına devam ediyor. Bordo-Mavili kulüp, AFAD'ın başlattığı yardım kampanyası kapsamında Malatya'ya yardım malzemesi göndermişti. Takım otobüsü ile yardımlar gönderilirken, yolculuk dönüşü Trabzon'a gelmek isteyen depremzedeler de otobüse yerleştirildi.

depremzede-2

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kulübümüzün Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlarımıza yönelik yardım çalışmaları devam ediyor.

depremzede-4

AFAD’ın başlattığı yardım kampanyasına destek veren kulübümüz, yüksek soğuğa dayanıklı uyku tulumu ve kışlık ürünler içeren yardım tırlarımızın haricinde takım otobüsümüzü de Malatya’daki depremzedelerimizin Trabzon’a dönmesi için afet bölgesine göndermişti.

Takım otobüsümüz, bugün sabah itibarıyla 39 kişiyle birlikte Trabzon’a geldi. Depremzedelerimizin bazıları şehrimizde konaklayacakları yerlere bırakıldı, bazıları ise Giresun ve Ordu’ya ulaştırılmak üzere servis aracına aktarıldı.

depremzede-3

Bu vesileyle hepimizi yasa boğan deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet; vatandaşlarımızın ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza ise acil şifalar dileriz.