Ak Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın bayramın üçüncü günü bayramlaşma için Trabzon’a geleceğini açıkladı.

Çaykara’dan Miami’ye gitti, Fizik Bilimi’ne yön verdi Çaykara’dan Miami’ye gitti, Fizik Bilimi’ne yön verdi

Mumcu, “Kurban Bayramının üçüncü günü saat 13.30’da Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank ve Milletvekillerimizin katılımlarıyla 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’nda (Meydan Parkı) Bayramlaşma Programımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, Trabzonluların Kurban Bayramını kutladıktan sonra Bakan Varank’ın bayramlaşma töreni için Trabzon’a geleceğini belirterek, “Türk-İslam alemi olarak sahip olduğumuz en önemli değerlerimizden biri her durumda bizleri birbirimize yaklaştıran Bayramlardır. Bayramların, birlik ve beraberliği perçinlediği, paylaşma ve hoşgörünün en güzel yaşandığı günler olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı, “Küskünlerin barıştığı, ayrı düşenlerin kavuştuğu, safların sıklaştığı, umutların tazelendiği, yüreklerin heyecanla çarptığı bir bayrama daha ulaşmış bulunmaktayız. Manevi hassasiyetlerimizi en yoğun yaşadığımız bu günler, toplumsal dayanışmanın en üst safhada yaşanmasına vesiledir. Bizler de AK Parti ailesi olarak bu duyguları perçinlemek adına siz kıymetli halkımızla Kurban Bayramının üçüncü günü (11 Temmuz) saat 13.30’da Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank ve Milletvekillerimizin katılımlarıyla 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’nda (Meydan Parkı) Bayramlaşma Programımızı gerçekleştireceğiz. Programımıza tüm halkımız davetlidir. Millet olarak, gönül dünyamızı sonuna kadar açtığımız her bayram, bizi daha da yakınlaştırır. İçinde bulunduğumuz Kurban Bayramı inşallah daha nice bayramları sağlıkla ve sevdiklerimizle karşılayabileceğimiz, birbirimize sarılabileceğimiz güzel yarınların müjdecisidir” dedi.