Trabzonspor Kulübü'nün Resmi Fan Token Partneri Socios.com ile organize ettiği t-shirt tasarımı yarışmasında 13 yaşındaki Muhammed Emin Kara birinci oldu. Socios.com Uygulamasını indirerek TRA Fan Token alan binlerce taraftar arasından bordo mavili kulüp için tasarladığı t-shirt ile yine taraftarların oylarını alarak birinci olan Muhammed Emin Kara, ilk kez Trabzon'a giderek, Trabzonspor'un ve Socios.com'un özel davetlisi olarak ağırlandı. 

Trabzonspor - Adana Demirspor maçı öncesinde şehri gezme fırsatını elde eden Muhammed Emin Kara'nın tasarladığı bordo mavili t-shirt TS Club Mağazaları'nda taraftarların beğenisine sunulurken, Trabzonspor ve Socios.com genç taraftara bir sürpriz daha yaptı. Socios.com Uygulaması üzerinden TRA Token sahiplerinin oyu ile her ay belirlenen “$TRA Ayın Oyuncusu Ödülü”nün Ekim ayı birincisi olan Anastasios Bakasetas'a ödülünü maçtan sonraki gün Muhammed Emin Kara takdim etti. 

Genç taraftar hayranı olduğu futbolcuya hem yarışmada birinci olan tasarım t-shirtünü hediye ederek imzalattı, hem de“$TRA Ayın Oyuncusu Ödülü”nü takdim etti. 

$TRA Fan Token sahipleri hem oyluyor, hem kazanıyor 

“$TRA Ayın Oyuncusu Ödülü”, Socios.com uygulaması üzerinden, her ayın başında bir önceki ay en çok sahada görev alan oyuncular arasından belirleniyor. Trabzonspor'un Resmi Fan Token’ı olan $TRA Fan Token alarak destek olan taraftarlar, oyladıkları oyuncunun seçilmesi durumunda da o oyuncunun imzalı formasını kazanma fırsatı da elde ediyor.