Trabzonspor'da Nwakaeme sıkıntısı büyüyor

Trabzonspor’da Nwakaeme sıkıntısı baş gösterdi. Yönetimin teklifiyle tecrübeli oyuncunun istediği rakam ve sözleşme süreleri konusunda anlaşma sağlanamadı. Ayrıca Trabzonspor'la adı anılan bazı isimlere verileceği iddia edilen rakamların da tecrübeli oyuncuyu rahatsız ettiği belirtildi.

Trabzonspor'da Nwakaeme sıkıntısı büyüyor

Trabzonspor’da Nwakaeme son dönemde basında üst üste çıkan haberlerden oldukça rahatsız… hali hazırda 1.5 milyon euro ile takımın en fazla kazanan oyuncusu olmasına ve yönetimin de “1.5 milyon euro üst limit. Bu rakamın üzerine çıkılmayacak” demesine rağmen uçuk transfer iddiaları ortaya atılıp duruyor. 

Kısa süre önce Trabzonspor’un Nwakaeme ile aynı yaştaşı sağ bek Bruno Peres’e 1.8 milyon euro vereceği dedikodusunun ateşi tüterken bir de üstüne 34 yaşındaki Gervinho’ya da 2 yılda toplam 4 milyon euro teklif ettiği iddiası ortalığı iyice karıştırdı.

Gelecek yıl bitecek sözleşmesini bugünkü şartlardan yani 1.5 milyon Euro’dan en az 2 yıl daha uzatmak isteyen Nwakaeme’ye yönetim 1+1 yıllık ve 1.2 milyon euro’luk yeni teklif sunmuştu. Bunun üzerine Nijeryalı oyuncu kendine takım aramaya başlamıştı.

Kısa süre önce Ünal Karaman’ın, Nwakaeme’yi Göztepe’ye istediği, Trabzonspor’un ise Halil Akbunar takasını gündeme getirdiği iddia edildi.

Kaynak: Fotospor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir