Esra Erol'daki şok olay

Esra Erol yine gündeme oturdu

Esra Erol'daki şok olay

Esra Erol'un programında akıllara durgunluk veren bir olay daha yaşandı. İkisinin de adı Hamide Duran olan iki elti, eşlerini bırakıp Muammer Ay isimli bir adama kaçtı. Olay kadınlardan birinin eşinin canlı yayına çıkıp yardım istemesiyle ortaya çıktı.

TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da yine ilginç bir olay yaşandı. İki çocuk babası Mehmet Duman, 17 yıl önce evlendiği eşi Hamide Duman'ın 11 Mart günü kayıplara karışması üzerine Esra Erol'un programına katıldı.

Aynı adama kaçtılar

Eşinin başka bir adama kaçtığını söyleyen Duman,yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Eşimin telefonunda Muammer Ay'ın resmini gördüm. Niye kayıtlı bu adam diye sorunca borcu olduğunu o yüzden görüştüklerini ifade etti. Eşim o gün aynı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman ile birlikte 'pazara gidiyoruz' diyerek evden çıktı bir daha da geri dönmedi.

Perişan oldular

Eşim ve yengem daha önce yanında çalıştıkları yufkacı Muammer Ay'a kaçtılar. Kardeşim Ercan ile birlikte polise başvurduk. Antalya'ya gittiklerini duydum. Ortaya çıkmalarını istiyorum. İki aile perişan oldu."

Eşinin zorla gittiğini öğrenirse barışma şansı verebileceğini söyleyen Mehmet Duman, "Eğer eşim kendi isteğiyle kaçtıysa soyadımı taşımasın artık" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir