AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi çalışmaları kapsamında Ayasofya Mahallesi’nde hemşehrileri ile bir araya geldi. Aydın, “Ahmet Metin Genç Başkanımız Ortahisar Belediyesi’nde iki dönem gerçekten çok güzel işlere imza attı. İlçemizde beklenen birçok projeyi de hayata geçirme başarısı gösterdi. Biz de taahhüt ediyoruz ki bu başarılı işlerin devamını sağlamak noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu manada, Mart ayında açıklayacağımız yeni projelerimizi şehrimizle buluşturacağız.” ifadelerini kullandı. 

Whatsapp Image 2024 02 25 At 10.00.20

BU SEÇİM ÖNCEKİ SEÇİMLERE BENZEMİYOR

Aydın, “Bu seçim bir önceki seçimlere benzemiyor. Sadece yerelde kimlerin Belediye Başkanı olacağı değil de, Cumhur İttifakı’nın güçlü bir şekilde sandıktan çıkmasıdır önemli olan. Yani 18 ilçemizin tamamında ve Büyükşehir Belediyemizde Cumhur İttifakı’nın güçlü şekilde bu seçimi alması gerekiyor. Bunun için seçim gününe kadar durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Adaylığımız açıkladığı günden bu yana Ortahisar’ı arşınlıyoruz. Tüm Trabzon’un kalbine girmek için vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz.” diye konuştu. 

Whatsapp Image 2024 02 25 At 10.00.20 (2)

31 MART GECESİ ZAFER YAŞAYACAĞIZ

Başkan Ahmet Metin Genç koltuğu devretti Başkan Ahmet Metin Genç koltuğu devretti

Tüm ilçelerde seçimin galibi olmak için çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Aydın, “Trabzon’da her bir vatandaşımızın gönlüne girmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz sahada çalışırken Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız da kapı kapı, sokak sokak dolaşıyor. Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız da sahayı boş bırakmıyor. Ortahisar’da gerçekleştirdiğimiz bu çalışmaların meyvesini 31 Mart akşamı alacağımıza inanıyorum, bundan şüphemiz yok. Heyecanımızla birlikte çalışmalarımızın sonucunda seçim gecesi zafer yaşayacağız.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 25 At 10.00.21