İş insanı Vehbi Koç, bugün Trabzon AK Parti Trabzon İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda aday adaylığını açıkladı. 

Vehbi Koç aday adaylığını açıkladığı konuşmada, "28. dönem milletvekilliği aday adaylığı için burada bulunmaktayız. Büyük bir deprem felaketi yaşadık. Deprem şehitlerine Allah'tan rahmet yaralılara şifalar diliyorum.Ülke olarak yaşadığımız bu felakette bir şey gördük. Nasıl bir toplum olduğumuzu ve toplum kodlarımızın ne olduğunu gördük. Bu milletin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum. Bu süreç tam anlamıyla normale dönene kadar bu mücadeleyi vermeye devam edeceğiz.

Trabzon bu ülkenin hamuru, temel taşı. Trabzon'un çalışmaları takdir edildi. Seçim sürecine giriyoruz. Bu seçim sürecinde deprem bölgesinde sıkıntı çeken kardeşlerimizi unutmamak noktasında dikkatli bir süreç götüreceğiz. Bu hayatın sonu değil. Düştüğümüz yerden kalkmamız gerekiyor. Bu devlet büyük devlet. Bu kaotik dönemlerin hepsinde bütün vatan evlatları hep bir aradaydı. Devlet millet için vardır. Biz de elimizdeki güç neye yetiyorsa onların yanlarında olacağız." ifadelerini kullandı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun adaylık başvuruları kabul edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun adaylık başvuruları kabul edildi