Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar da bayram tatilinin 9 güne çıkarılıp çıkarılmayacağını merak ediyor. Bu konu, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki Kabine Toplantısı'nda görüşülüp karara bağlanacak.

Türkiye'deki vatandaşların dört gözle beklediği Ramazan Ayı'nda sona doğru gelinirken, bayram tatilinin yaklaşmasıyla birlikte gerek memleketlerine gidecek gerek tatile çıkacak vatandaşlar da tatilin kaç gün olacağını merak etmeye başladı.

İÇ VE DIŞ GÜNDEM İLE EKONOMİ GÖRÜŞÜLECEK
Bu konunun da karara bağlanacağı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. NTV'nin aktardığına göre, toplantıda Türkiye'nin iç ve dış gündemi ile ekonomiye dair gelişmeler ele alınacak.

Gözden kaçırmayın

MİT, PKK'nın sözde Mahmur-Kerkük-Süleymaniye saha genel sorumlusunu etkisiz hale getirdi MİT, PKK'nın sözde Mahmur-Kerkük-Süleymaniye saha genel sorumlusunu etkisiz hale getirdi

BAYRAM TATİLİ KONUSU DA ELE ALINACAK
Ramazan Bayramı yaklaşırken en çok merak edilen konulardan biri olan bayram tatilinin 9 güne çıkıp çıkmayacağı kararının da toplantıda alınması bekleniyor.

NORMAL TATİL 4 MAYIS'TA BİTİYOR
Ramazan Bayramının ilk günü 2 Mayıs Pazartesi, son günü ise 4 Mayıs Çarşamba gününe denk geliyor. Bayram tatilinin 9 gün olması için 5 Mayıs Perşembe ve 6 Mayıs Cuma günlerinin de resmi veya idari tatil edilmesi gerekiyor. İdari tatil ilan edilmesi halinde sadece memurlar 9 gün günlük izinden faydalanacak.