Ece Erken ile evlilik yapan ve bu haberlerle gündeme gelen Son eski Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu saat 00.30 sıralarında Yeşilköy'de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Saldırıda yedi el ateş edildiği iddia edildi.

Restoran ve çevresinde güvenlik kameraları incelemeye alınırken olayla ilgili geniş çaplı soruşturma sürüyor. Mahmutyazıcıoğlu'nun 34 BJK 606 plakalı aracının ise restoran önünde park halinde olduğu görüldü.

İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yaşamını yitirdiği, kendisiyle birlikte aynı mekanda bulunan ve yaralanan şoförünün ise hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi

BOŞANIP ECE ERKEN İLE EVLENMİŞTİ

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Silahlı saldırıda yaşamını yitiren Mahmutyazıcıoğlu sunucu Ece Erken ile evliydi. Ünlü avukat evliyken Ece Erken ile aşk yaşamaya başlamış ve daha sonra eşinden boşanarak Ece Erken ile evlenmişti. İkili birçok kez küsüp barışmış, Ece Erken ünlü avukatın eski eşinin arabalarına çarar verirken yakalanmıştı. Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu sessiz sedasız evlenmişti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu 2 çocuk babasıydı.