TOKİ sosyal konut başvuruları resmen yarın yani 14 Eylül Çarşamba günü başlıyor. e Devlet Kapısı aracılığıyla konut ve işyeri başvuruları yapılabiliyor. https://www.turkiye.gov.tr adresine T.C. kimlik numarası ve şiref ile giriş yapmanız yeterli. İşte e Devlet TOKİ başvuru sayfasına direkt link...

Konut / İş Yeri Başvurusu sayfası ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından kuralı satış yöntemi ile satışa sunulan projelere gerekli şartları taşımanız halinde başvuru yapabilir ve başvurularınızı takip edebilirsiniz. Peki e Devlet'ten başvuru nasıl yapılır? TOKİ sosyal konut projesi başvuru sürecinde sizi neler bekliyor?

E DEVLET TOKİ BAŞVURU SAYFASI

Altılı masada ikinci tur görüşmeler başlıyor Altılı masada ikinci tur görüşmeler başlıyor

E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAK BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvuru sahibi;

• E-devlet üzerinde, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı hizmetleri arasında yer alan "Konut İşyeri Başvuru" hizmeti ile başvuru yapabilmektedir.
• Başvuru ekranında, bilgilendirme ve ilan metninde başvuru şartları ile ilgili bilgilendirme yer almaktadır.
• E-Devlet üzerinden yapılan başvurunun tamamlanması için ilgili banka tarafından SMS ile tarafınıza iletilen hesap numarasına Başvuru Bedeli'nin yatrılması gerekmektedir.
• Başvuru durumunuzu E-Devlet Başvuru Listesi ekranından takip edebilirsiniz.
• Internet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirilecek başvuru bedeli ödemelerinde sahte SMS bilgilendirmesine karşı dikkatli olunması ve hesabın adınıza başvuru işlemi için açılmış hesap olduğundan emin olunması önemle duyurulur...