Elon Musk tarafından tam 44 milyar dolara satın alınan Twitter için garip gelişmeler gündemden düşmüyor. Platform inanılmaz şeyler görüyor.

Sabah saatlerinde bir adım atan Twitter, güncellenen Twitter Blue’ya eklenenden farklı olarak para ile satılmayacak yeni bir rozet hazırlamıştı. “Resmi” ibaresine sahip olan yeni rozeti sadece gerçek anlamda doğrulanmış devlet hesapları, ticari şirketler, iş ortakları, büyük medya kuruluşları, yayıncılar ve bazı tanınmış kişilere vermeye başlayan şirket, Elon Musk tarafından alınan karar nedeniyle geçtiğimiz saatlerde açılan özelliği iptal etti. Bunun üstüne Musk Twitter’dan şunu yazdı: “Twitter’ın önümüzdeki aylarda birçok aptalca şey yapacağını lütfen unutmayın. İşe yarayanları koruyacağız ve yaramayanları değiştireceğiz.”

TWİTTER MAVİ TIK NASIL SATIN ALINIR

Twitter Blue hizmetini satın alan tüm hesaplar profilinin yanında mavi tik'e sahip olabilecek.

Günümüzdeki mavi tik rozeti yerine ise gri tik rozetinin getirileceği açıklandı. Bu yeni rozet; hükûmetler, şirketler, politikacı ve influencer hesaplara verilecek.

Bahis geçen mavi tık hizmetini almak için öncelikle Twitter Blue hizmetine üye olmanız gerekiyor.

AppleTürkiye fiyatları için harekete geçti! Büyük indirim yolda AppleTürkiye fiyatları için harekete geçti! Büyük indirim yolda

FhJUZSVWQAEOz58