Trabzon Oda Tiyatrosu Derneği, T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü'nün desteklediği "Sanat İyileştirir" projesi çerçevesinde "Tuzak" adlı tiyatro oyununun prömiyeri için hazırlıklarını tamamladı.

Mecliste ilginç anlar: Başkan Çalık, Yılmaz'a böyle seslendi: 'Dönde gül cemalini görelim' Mecliste ilginç anlar: Başkan Çalık, Yılmaz'a böyle seslendi: 'Dönde gül cemalini görelim'

Oyun, 4 Mart Pazartesi günü saat 20.00'de Haluk Ongan Sahnesi'nde ücretsiz olarak sahnelenecek. Bu 70 dakikalık gençlik oyunu, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından destekleniyor. Proje koordinatörü Mahir Elvan'ın liderliğinde yürütülen oyunda, Deniz Elvan tarafından kaleme alınan senaryo Nuri Nalbantoğlu tarafından yönetilecek. Işık tasarımını Adem Öztürk, dekor tasarımını Barış Çolak ve müziği Doğu Marin üstlenirken, dramaturg Ziya Kibar ve reji asistanları Elif Aktürk ile Cenk Çuvalcıoğlu da projeye katkı sağlıyor. Oyuncu kadrosunda ise Muhammet Aymaz, Ogün Kılıç, Songül Nadir, Murat Aşar, Zeynep Cansever, Sinan Yolcu, Emrah Can Aydın ve Cenk Çuvalcıoğlu yer alıyor. Oyunun gösterim tarihleri ise 4 Mart Pazartesi ve 5 Mart Salı günleri Haluk Ongan Sahnesi'nde, 7 Mart Perşembe günü ise Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi'nde olacak.