Trabzon Ticaret Sanayi Odası dün seçime gitti.

6 bini aşkın TTSO üyesinin oy kullandığı seçimlerde 79 TTSO Meclis Üyesi belirlendi.

Doğu Karadeniz'e kuvvetli yağış uyarısı geldi Doğu Karadeniz'e kuvvetli yağış uyarısı geldi

29 Ekim Cumartesi (Cumhuriyet Bayramı) günü de meclis üyeleri yönetim kurulu ve meclis başkanlığı seçimleri yapılacak.

TTSO’nun 31 meslek komitesinde yer alan ve seçilen Meclis Üyesi Üyeleri:

1. GRUP: TARIM ORMANCILIK, HAYVANCILIK ÇİÇEK - BİTKİ VE YEM SATICILARI

Erkut Çelebi-Muzaffer Yıldız- Uğur Sağlam (Çelebi’nin listesi)
İlker Yıldırım-Hüseyin Yılmaz (Suat Hacısalihoğlu’nun listesi)

2. GRUP: MADEN-BETON-ÇİMENTO-MERMER: 
Erkut Çelebi- Temel Albayrak- Ahmet Gençcelep/ (tek liste)

3. GRUP: İMALAT-DEMİR-MADEN TOPTANCILIĞI:
Emre Koç- Salim  Önel (Tek liste)

4. GRUP: TEKSTİL-AYAKKABI-DERİ-TUHAFİYE:
Selçuk İskender-Çağatay Saka (çelebinin listesi)
Halil Yaroğlu-Tolga Nalbant (Hacısalihoğlu’nun listesi)

5. GRUP: KONFEKSİYON
Ümit Özbayrak-Esra Özyazıcı (Çelebi)
Davut Bozkurt-Tolga Avcı(Hacısalihoğlu)

6. GRUP: İNŞAAT MALZEMELERİ-MOBİLYA-KERESTE
Sabahattin Alemdağ- Köksal Seğmen-Recep Dayı (çelebi)
Serdar Kamiloğlu-İlyas Bektaş-Halil Aydın (Hacısalihoğlu)

7. GRUP: MOBİLYA-HALI-AKSESUAR-AVİZE
Alper Bektaş-Vedat Muhcu (Çelebi)
Ali Karagöz-Ender Aydın (Hacısalihoğlu)

8. GRUP: ELEKTRİK-SU-KANAL YAPIMI
Erdinç Türk –Ali Baştürk (Çelebi)
Suat Hacısalihoğlu-Alptekin Ekim (Hacısalihoğlu)

9. GRUP: PLASTİK-ALÜMİNYUM-PVC İMALATI
Numan Pulat-Ahmet Yılmaz (çelebi)
Ali Birinci-Erol Şengün (Hacısalihoğlu)

10. GRUP: SÜT ÜRÜNLERİ-FIRINLAR-PASTANELER-FINDIK-ÇAY
Cesur Gerigelmez-Hüseyin Tüysüz (çelebi)
Mehmet Dervişoğlu-Necmi Çakır (Hacısalihoğlu)

11. GRUP: GIDA TOPTAN-PERAKENDE
Selami Ayyıldız-Oktay Akyüz-Bülent Karaca (Çelebi)
Kemal Onur-Yusuf Komar-Ekrem Kaan Gürdoğan (Hacısalihoğlu)

12. GRUP: TURİZM CAR RENTAL
Kadem Çakıroğlu-Bahattin Çelik-Ahmet Hacımustafaoğlu (tek liste)

13. GRUP: EĞİTİM KURUMLARI-KIRTASİYE
Rafet Kazaz- Recep Alemdağ (Çelebi)
Aydın Özkurt-Emanullah Tüfekçi (Hacısalihoğlu)

14. GRUP: OTOMOTİV –NAKLİYAT
Haşim Çavdaroğlu- Eren Öztürk-Reşat Reis (çelebi)
Aslan Uzunalioğlu-Temel Kofoğlu-Önder Reis (Hacısalihoğlu)

15. GRUP: 
Hüseyin Ekşi-Cevat Kara (tek liste)

16. GRUP: DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI-MUTFAK EŞYASI BİLGİSAYAR
Ahmet Çebi- Halis Özgüneş (çelebi)
Cem Çapkınoğlu-İsmail Gençcelep (Hacısalihoğlu)

17. GRUP :BİLGİSAYAR-YAZILIM-TELEFON
Ahmet Kazaz……. (çelebi)
Mustafa Zihni Serdar-Rahmi Özçilingir (Hacısalihoğlu)

18. GRUP: MEDİKAL 
Çağrı Akgündüz-Seyfettin Yılmaz (tek liste)

19. GRUP: HASTANELER-ECZANELER-TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
Mehmet Çelebi-Mehmet Üçünçü-Necip Onur (çelebi)
Aydın Özkurt-Şaban Doksanoğlu-Dr. Osman Aksoy (Hacısalihoğlu)


20. GRUP: GAZETELER-REKLAMCILAR-TELEVİZYONCULAR VE MATBAACILAR
Erkut Çelebi- Dursun Ali Sakarya (Çelebi)
Ekrem Çapkınoğlu-İbrahim Yılmaz (Hacısalihoğlu)

21. GRUP: MÜTEAHHİTLER
Servet Canbakkal-Yücel Öztürk-Aytaç Aydoğan (Çelebi)
Ekrem Çapkınoğlu-Serkan Öztürk-Murat Atasoy (Hacısalihoğlu)

22. GRUP: HARFİYAT-YOL –KÖPRÜ-TÜNEL-İNŞ.
Özgür Sarıalioğlu- Nazım Çiçek………………(Çelebi)
Hasan Taşkara-Ömer Sali Hacısalihoğlu-Şeref Selemenoğlu (Hacısalihoğlu)

23. GRUP: TESİSAT- EMLAK KONUT VE YAPI KOOP.
Mehmet Turhal- Savaş Şafak- Barış Sancak (Çelebi)
Suat Hacısalihoğlu-Şaban Bülbül-Muhammet Öztürk (Hacısalihoğlu)

24. GRUP: YOLCU TAŞIMA-SEYEHAT ACENTALARI
Hülya Ulusoy- Barış Çuvalcı- Ahmet Akyüz (Çelebi)
Rüştü Çakır-Cem Eyüpoğlu-Aydın Kamber (Hacısalihoğlu)

25. GRUP: OTEL-YURT-PANSİYON
Fatih Sözen- Cemal Akçay- Mustafa Dündar (Çelebi)
Özcan İlarslan-Hamit İnan-Ahmet Aksu (Hacısalihoğlu)

27. GRUP: MİMARLIK-MÜHENDİSLİK-YAPI DENETİM
Sayim Adanur-Arzu Yalçınalp-Nurbanu Uzun (Çelebi)
Muzaffer Aydın-Suat Hacısalihoğlu-Ekrem Çapkınoğlu (Hacısalihoğlu)


28. GRUP: DANIŞMANLIK FİRMALARI-BANKALAR-
MUHAZEBECİLER-HALI SAHA-GÜVENLİK
Şadan Eren-Alaattin Aydın………….(çelebi)
Tolga Avcı-Metin Kara-Turgay Ömür (Hacısalihoğlu)

29. GRUP: RESTORANTLAR
Mustafa Kalaycı-Murat Önal….. (çelebi)
Yahya Mazlum-Osman Nadir-A. Haşim Ekici (Hacısalihoğlu)

30. GRUP: YAŞ SEBZEMEYVE- KOM-FINDIK-ÇAY
Ercan Şılbır-Fatih Keleş (Çelebi)
Mazlumoğlu Tarım-Sabırlar Fındık (Hacısalihoğlu)

31. GRUP: AKARYAKIT-YAKACAK VE KÖMÜR
A. Haydar Baş- Cezmi Selvi…… (Çelebi)
İsmet Mısır-Sadık Atmaca-Mehmet Kazancıoğlu (Hacısalihoğlu)

ttso