Trabzonspor camiası tek yürek olmuş kulübü için kenetlenmiş kongreye tek başkan adayı Ertuğrul Doğan ve listesinin haricinde aday çıkarmamışken birileri harekete geçti!

Kendilerine ‘Trabzonspor platformu’ adı verip üstüne kongrede aday çıkarmak yerine tutup yönetici adayı çıkarmaya kalkıyorlar.

İşleri Başkan adayı Doğan’ın camiayı kenetlendirdiği listeyi delmek Trabzonspor’a zarar vermek olarak tarihe adlarını yazdırmak olarak dillendiriliyor. 

Süper Lig'de hesap kitap vakti! Şampiyonluk heyecanı, kümede kalma ihtimalleri Süper Lig'de hesap kitap vakti! Şampiyonluk heyecanı, kümede kalma ihtimalleri

Levent Sekman isimli kongre üyesinin ve bir kaç ismin bu davranışı Trabzon’da kongre öncesi tepkilere neden oldu.

Platformun başkanı Levent Sekman 4 arkadaşı ile birlikte genel kurulda yönetim kurulu üyeliğine aday oluyor. Yasal anlamda sorun yok ama etik anlamında hiç de şık olmayan bölücü bir hareket olarak gündeme yansıdığı görüldü. 

Trabzonsporlu taraftarlar,”Platform yönetime aday olur! Yönetim kurulu üyeliğine değil.. Eğer cesaretiniz varsa böyle çıkın yoksa sizin Trabzonspor’a art niyetlisi yaklaştığınızı bu tarihi kenetlenmeye zarar vereceğinizi ilan ediyoruz” diyerek çıkıştırlar.