Fenerbahçe maçında Visca’yı sol kanatta, Pepe’yi ise sağ tarafta görevlendiren Abdullah Avcı, sakatlıktan çıkan Trezeguet ile Bakasetas’ı sonradan oyuna sokmuştu. Bu 4 futbolcu da başarılı hocanın verdiği görevi çok iyi uygularken, Bakasetas ve Trezeguet bu kez ilk 11’de başlamaya hazır. Abdullah Avcı’nın Konyaspor maçında nasıl bir kadroyla çıkacağı merak ediliyor. Çünkü hem kanatlarda hem de orta sahada ciddi bir forma rekabeti var. Abdülkadir Ömür’ün 10 numaradaki performansından memnun kalan Avcı’nın, Bakasetas’ı yine sonradan oyuna alabileceği belirtildi. Kenarlarda ise Pepe, Trezeguet ve Visca’nın yanı sıra Fountas da rotasyondaki diğer isim.

Eren’in yerine Larsen

Murat Ağırel: Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar korkunç iddialarda bulundu Murat Ağırel: Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar korkunç iddialarda bulundu

Orta sahanın merkezinde ise Berat-Mendy ikilisini Kourbelis ile Umut Güneş zorluyor. Eren Elmalı kart cezalısı olduğu için savunmada tek değişilik Larsen olacak. Mehmet Can, Denswil ve Baniya’nın yine ilk 11’de Konyaspor mücadelesine başlamaları bekleniyor.