Yusuf Yazıcı, Trabzonsporlu gibi çalışmaya devam ediyor

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı tarafından kadro dışı bırakılan Abdülkadir Parmak özür diledi. Parmak'ın bu süreçte en büyük destekçisi ise eski takım arkadaşı Yusuf Yazıcı oldu.

Yusuf Yazıcı, Trabzonsporlu gibi çalışmaya devam ediyor

Trabzonspor'da Abdülkadir Parmak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla kadro dışı kalış sürecini anlattı. Özür diledi. Akıl hocası ise eski takım arkadaşı Yusuf Yazıcı’ydı. Yazıcı, Parmak’la süreç içerisinde konuştu. Özür dilemesi gerektiği yönünde ikna etti. Parmak araya giren diğer kişileri kırmadığı gibi Yusuf Yazıcı’yı da dinledi. Hatta gelen bilgilere göre Parmak’ın hazırladığı özrü metni, Yusuf’un çalıştığı profesyoneller tarafından hazırlandı.

Bu arada Trabzonspor yönetimi Parmak’ın kadro dışı bırakılma hadisesinde olayın dışında kalmayı tercih etti. Kararı tamamen Abdullah Avcı’ya bıraktı. Parmak’ın affedilmesi ya da özrünün kabul etmesi tamamen Avcı’nın alacağı karara bağlı. Gelen bilgilere göre Parmak’ın sosyal medyadan yayınladığı özrün Avcı’nın gözünde bir anlamı olmadığı kendisinden önce takım arkadaşlarından özür dilemesini beklediği öğrenildi.

YUSUF YAZICI, UYKU KOÇUYLA ÇALIŞIYOR

Trabzonspor’dan Lille’e transfer olan Yusuf Yazıcı, dünyanın en ünlü uyku koçu Nick Littlehales’le çalıştığını açıkladı Yusuf, “Nick, Manchester City, Liverpool, Arsenal, Leipzig gibi kulüplerle ve Cristiano Ronaldo ile çalışıyor. ‘İyi uyku’ sadece sakatlanma riskinizi azaltmıyor aynı zamanda kritik anlarda, daha doğru karar verebilme şansınızı da arttırıyor. Sporda, başarıyı artık çok küçük detaylar belirliyor. Ve sadece bugün değil, orta ve uzun dönemde de başarılı olabilmek için bilimsel gelişmeleri ekip olarak yakından takip ediyoruz” açıklamasında bulunmamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir