Menajerler Trabzonspor’u ablukaya aldı! İşte o oyuncular...

Trabzonspor'da transfer hareketliliği her geçen gün artıyor. Bordeaux’da forma giyen Sabaly ile Roma’da oynayan Bruno Peres'in menajerleri oyuncularını Karediniz ekibine getirebilmek için sürekli kulis yapıyor. Bir de Kasımpaşa'dan Fode Koita konusu var...

Menajerler Trabzonspor’u ablukaya aldı! İşte o oyuncular...

Trabzonspor’a menajerlerin sürekli pompaladığı isimler var… sağ bekle Bordeaux’da forma giyen Sabaly ile Roma’da oynayan Bruno Peres. Sabaly’nin menajeri Trabzonspor’u Bordeaux’ya oyuncusu için fiyat yükseltmekte kullanıyor. Peres’in menajeri ise oyuncusu için Benfica’yla anlaştıklarını açıklamasına rağmen Trabzonspor’un 1.8 milyon euro vereceğini iddia ederek fiyat yükseltmeye çalışıyor. Çünkü Peres için Benfica’nın çıktığı rakam 800 bin euro’dan fazla değil. Ancak Trabzonspor’un yeni sezon yapılanmasında da sağ bek için ödenecek rakam 800 bin euro. Sabaly içinse sadece görüşmeler yapıldı. Ancak henüz bir fiyat konuşma aşamasına gelinemedi.

Fode Koita konusu ise Trabzonspor’da kangren haline geldi… yönetim içinden pek çok isim her toplantıda, “Kasımpaşa’da ne yapmış ki, biz alıyoruz” diyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu’nu sıkıştırıyor. Başkan Ağaoğlu da sürekli “ilgimiz yok” diye açıklama yapmak zorunda kalıyor. Ancak menajeri de kendisine yakın gazetecilere sürekli olarak, “Koita için Trabzonspor’la anlaştık. İş bitti” diye mesaj gönderiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir