Halil Fırtına’ya Parmak Göztepe’ye

Karadeniz’e ulaşan bilgilere göre, Göztepe’nin hocası Ünal Karaman, Türk futboluna kazandırdığı Abdulkadir Parmak’ı takımında görmek istiyor. Abdullah Avcı ise Halil Akbunar konusunda ısrarcı. Kulüpler arasında görüşmeler sürüyor. Şartların oluşması halinde yeni sezon, Halil; bordo-mavi, Parmak ise sarı-kırmızılı formayı giyebilir.

Halil Fırtına’ya Parmak Göztepe’ye

Kulislere düşen adeta bomba etkisi yarattı. İzmir kaynaklı haberlere göre Trabzonspor ile Göztepe arasında belki de yılın takası gerçekleşebilir.

Karadeniz’in ulaştığı bilgilere göre, disiplinsiz davranışları nedeniyle Abdullah hocanın raporu doğrultusunda kadro dışı bırakılan Abdulkadir Parmak’a eski hocası Ünal karaman kucak açtı. Yine aynı kaynaklardan gelin bilgilere göre, Karaman, Trabzonspor’u çalıştırdığı dönemlerde Türk futbol vitrinine sunduğu Abdulkadir Parmak’ı Göztepe’de görmek istiyor. İddiaya göre, Trabzonspor ile Göztepe arasında sezon bitmeden yılın takası gerçekleşebilir. Aynı kaynaklar, Abdullah Avcı’nın çok istediği kanat oyuncusu Halil Akbunar’ın yeni sezon Trabzonspor’a, Abdulkadir Parmak’ın ise Göztepe’ye gidebileceğini öne sürdü. Bu takasın gerçekleşmesi halinde yeni sezonda Halil, bordo-mavi, Parmak ise sarı-kırmızılı olacak.

2012 yılından bu yana Göztepe’nin formasını giyen Halil Akbunar, bu sezon 37 lig maçına çıktı. 27 yaşındaki sağ kanat takımına 9 gol, 11 asistlik katkı sağladı.


26 yaşında olan Abdulkadir Parmak ise bu sezon 26 lig maçında görev yaptı. Deneyimli orta saha gol ve asist üretemedi. Parmak bin 862 dakikada sahada kaldı.

Karadeniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir