Trabzonspor yeni projesini resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Buna göre Bordo Mavili takım taraftarlarıyla daha yakın olabilme adına temsilcilikler açma kararı aldı. Yurt dışında yaşayan taraftarları bir çatı altında toplamak isteyen Trabzonspor Kulübü taraftarlara duyuru yaparak "Yurt dışında temsilcilikler açıyoruz" dedi.

Trabzonspor Kulübü'nden yapılan açıklamada "Yönetim kurulumuz, yurt dışında bulunan taraftarlarımızla daha yakın ve iç içe olabilmek adına temsilcilikler açma kararı almıştır.

Özellikle Avrupa’nın her bir ülkesinde kamplardan maçlara kadar takımımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan, aidiyetlerini asla kaybetmeyen taraftarlarımız ile yeni başlangıçlara hazırlanıyoruz.

Hedefimiz dünyanın daha fazla ülkesinde kulübümüzü temsil etmek ve bu bayrak altında yeni projeler üretmek, Trabzonspor’un markasını, marka değerini tüm dünyaya tam anlamıyla kanıtlamak, göstermek ve bunu taraftarımızla beraber yapabilmektir. 

Dünyanın daha fazla ülkesinde kulübümüzü tanıtacak, armayı gururla taşıyacak ve Trabzonspor’un adına değer katacak projeler üretebilecek temsilci adaylarının portföylerini, bilgilerini ve proje dosyalarını [email protected] adresine göndermelerini bekliyoruz.

Gönderilen dosyalar Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcımız Yahya Karahasan başkanlığında oluşturulan komite tarafından yurt dışı temsilciliklerine yönelik hazırlanan şartname kapsamında değerlendirilecektir. 

Trabzonspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor Trabzonspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor

Trabzonspor'a gönülden hizmet etmek isteyen oluşumları diğerlerinden ayırma ve Trabzonspor isminin marka değerini koruma adına yapılmakta olan bu çalışmalara gerçek Trabzonspor taraftarının sahip çıkması en büyük temennimizdir. 

Kulübümüzün bu beklentisinin yerine getirilmesi karşılıklı irtibatı güçlendireceği gibi Trabzonspor isminin Trabzonsporluluk duygusundan yoksun olarak kullanılmasının da azami ölçüde önüne geçecektir. " ifadeleri kullanıldı.