Antalyaspor’un 1.5 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanmadığı Haji Wright için konuşulanlar Trabzonspor cephesini heyecanlandırdı.

Geçen sezon, Danimarka kulübü SonderjyskE’den kırmızı-beyazlılara kiralanan futbolcu için bordo-mavililer girişimde bulunmuş, ancak opsiyon Antalyaspor’da olunca, ilerleme kaydedilmemişti. Ancak SonderjyskE Sportif Direktörü Esben Hansen, “Haji Wright için çok sayıda somut teklif aldık. O cephede çok hareketlilik var ve kısa sürede satılmasını bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Danimarka basınında yer alan habere göre, Haji Wright’ın Antalyaspor’a değil, büyük bir Türk kulübüne transfer olacağı kaydedildi. Bu durum, Amerikalı oyuncunun Trabzonspor’a geleceği şeklinde yorumlandı.

KOLBASTIYI GÖSTERDİLER

Trabzonspor'da Muhammet Akpınar veda paylaşımı yaptı Trabzonspor'da Muhammet Akpınar veda paylaşımı yaptı

Trabzonspor’un iki önemli ismi Siopis ve Bakasetas önceki gece, Yunan arkadaşlarının düğününde karşılıklı kolbastı oynadı. Kolbastı müziği eşliğinde öğrendikleri oyunu Yunanistan’da da gösteren ve çok eğlenen bordo-mavililerin o anları, Siopis’in eşi Eirini Ntelia tarafından sosyal medya hesabından paylaşıldı.