Haberlobi Özel // Trabzon’da inanılmaz bir ihanet davası ve ardından yaşanan olaylar zinciri.. İddiaya göre eşi S. K.’yı evlerine yerleştirdiği ses kayıt cihazında başkalarıyla beraber ilişkiye girerken gören 2 çocuk babası C.K, üstüne en yakın arkadaşını da videolarda tanıdı.  

Karısına açtığı boşanma davası sürerken Vakfıkebir Cumhuriyet Başsavcılığına ses kayıt cihazının yanı sıra adli bilişim uzmanından aldırdığı uzman görüşleriyle beraber başvuru yaptı. Öfkeli koca arama, el koyma talebi ile beraber 2021 yılında, evinde yakalamasından dolayı konut dokunulmazlığını ihlal, mala zarar verme,  Özel hayatın gizliliğini ihlal, Verileri hukuka aykırı olarak ele geçirme ile ilgili  avukatı aracılığıyla suç duyurusunda bulundu. 

Savcılık, deliller ve adli bilişim uzmanı görüşleri olmasına rağmen henüz bir şey yapmadı.

Hatta ilgili şikayete istinaden verilen ‘kovuşturmaya yer olmadığı’ kararına  yapılan itiraz sonrası Trabzon Sulh Ceza Hakimliği tarafından savcılığın kararı kaldırıldı ve C.K ‘nın taleplerinin yerine getirilmesine karar verildi.

Trabzon Gümüşhane yolunda hatalı sollama ölüm getirdi Trabzon Gümüşhane yolunda hatalı sollama ölüm getirdi

HSYK’YA ŞİKAYET ETTİ

Sulh Ceza Hakimliğinin kararına karşı soruşturma yine takipsiz bırakıldı ve  6 ay boyunca bir şey yapılmaması üzerine C.K, bu sefer de HSYK müfettişliğine Vakfıkebir Cumhuriyet Savcılarını şikayet etti. 

Boşanma davası ve savcılık şikayeti iki yıldır devam eden C.K, yetişkin film sitelerinde eşinin yüzünü gördüğünü hatta birden fazla kişiyle beraber olduğunu, korumasız olarak ilişkiye girdiklerini öne sürerek mahkemeye sundu. Tekrar Trabzon 2. Sulh Ceza Hakimliğine boşanma davasıyla beraber diğer çocuğun kendisine ait olup olmadığının araştırılmasını öne sürerek ‘babalığın reddi’ davası açtı.  Aynı zamanda maddi  ve manevi tazminat istedi.

2021 yılından bugüne süren dava ile ilgili  C. K.  16 yıllık eşi S K.’ya boşanma davası açmasına rağmen halen daha davası sonuçlandırılmayarak mağdur edildiğini söyledi. 

C. K.’nın mahkemeye sunduğu ve eşinin başka kişilerle birlikte olduğu yetişkin film sitelerine içerik videoları mahkeme dosyasında delil olarak kabul edildi.