Mustafa Çam’ın oğlundan duygusal mesaj

Mustafa Çam adı Trabzonspor Divan Başkanı Ali Sürmen'in önerisiyle tekrar gündeme geldi. Ali Sürmen, Kaşüstü lat geçidine Mustafa Çam adının verilmesini istedi. Haberlobi bu öneriyi manşetine taşıdı. Kaşüstü'nün eski belde belediye başkanı Mustafa Çam, bir kaç yıl önce inşaatında elektrik çarpması sonucu tedavi görüyordu. 

Mustafa Çam’ın oğlundan duygusal mesaj

Haberlobi/Haber Servisi

Kaşüstü Beldesi eski Belediye Başkanı Mustafa Çam’ın adının Kaşüstü alt geçidine verilmesi önerisi haberimiz ses getirdi.

Mustafa Çam’ın oğlu Emrah Ömer Çam, haberimize teşekkür ederek, sitemini de dile getirdi.

Çam, “Güzel yazmışsınız. Babamın adının hizmet ettiği bölgede isminin önerilmesi gurur verici. Bizler onun oğulları ve ailesi olarak yaptıklarından ve bize bıraktığı temiz isminden dolayı minnettar ve gururluyuz. Fakat burada bir sitemim olacak Mustafa Çam hala yaşıyor. 4 yıl 1 aydır mücadeleye devam ediyor. Başta biz ailesi olmak üzere kendisi büyük bir çaba sarf ediyor. Basında babamın ismini dile getiren insanlar keşke gerçekte de babamı ziyaret edip, arayıp, sormaları ve babamın gerçek durumuyla ilgilenmeleriyle beklerdik. Çünkü bu olay diğerlerinin başına gelse, babam tam da söylediğim gibi yapmıştır ve yapardı. Tekrar söylemek isterim ki Mustafa Çam Allah’ın izni ve sevenlerinin duasıyla eski günlerine dönecek ve halka, hakka hizmet etmeye devam edecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2021, 21:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir