DEVA Sürmene’yi markaja aldı

DEVA Partisi Sürmen İlçe Başkanlığı ilçede esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

DEVA Sürmene’yi markaja aldı

DEVA Partisi Sürmene ilçe başkanı Abdullah Akyasan beraberinde ki il ve ilçe yöneticileri ile Sürmene merkez mahallerindeki esnafları ziyaret etti.

Sürmene ilçe başkanı Abdullah Akyasan, “Deva Partisi Sürmene ilçe başkanlığı için mazbatamızı aldık ve yönetimimizi oluşturduk.İlçe binamızın tamamlanması ilede ziyaretlerimize başladık .Sürmene merkez ilçemizde Cadde üzerinde bulunan esnaflara ziyaret gerçekleştirdik, esnafımızı ziyaret edip, sorunlarını dinledik.Esnafımız oldukça dertli. Pandemi ve yasakların getirdiği sıkıntıların yanında ekonomik kriz ve zamlarda artık halkımızı bıktırmış .Tarımcımızda aynı şekilde dertli çayda kota sıkıntısı, gübre ve ilaçlama masraflarının artması, mazota gelen zamlarda çiftçimizinde belini bükmüş durumdadır” dedi.

SÜRMENE'DE DERT ÇOK DEVASIDA BİZDE

Sahada çok olumlu tepkiler aldıklarını belirten Deva Partisi Sürmene ilçe başkanı Abdullah Akyasan, “Halkımız oldukça dertli, bizde onlara bu dertlere deva olmaya geldiğimizi söylüyoruz. Şu an halkımızı dinliyor ,dertlerini ve isteklerini not alıyoruz. Bundan sonra sürekli onlarla birlikte olacağız. Hakımıza bu dertlere nasıl DEVA olacağımızı projelerimiz ile anlatacağız. Genel merkezimiz bu konuda çok donanımlı iktidara geldiğimizdeki ilk 90 ve 360 günlük programlarımızı halkımızla buluşturacağız.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir