AK Parti Of’ta üye sayısı düştü! Başkana şok suçlamalar

Trabzon’un en büyük ilçelerinden biri olan Of İlçesi’nde ciddi sıkıntılar yaşayan AK Parti’de sular durulmuyor. İlçe’de 2 mahalle başkanı istifa etti. 

AK Parti Of’ta üye sayısı düştü! Başkana şok suçlamalar

CUMHURBAŞKANININ SÖZLERİNİ HATIRLATTI

Seçim startı veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Partili teşkilata ve AK Partili kadınlara seslenerek çalışmalara başlamalarını istemiş ve “Kapı kapı dolaşacağız hanım kardeşlerim, gittiğiniz evlere selamlarımızı iletin. Biz bu milletin efendisi değil, hizmetkarıyız” ifadelerini kullanmıştı.

ATANARAK GELDİ TEŞKİLATI DAĞITTI

Bu ifadeleri hatırlatan Of İlçesi’ndeki teşkilat üyeleri, “Of İlçe Başkanı olarak atanarak ilçede başkanlık yapan Ahmet Çapoğlu acaba Erdoğan’ın sözlerini duyuyor mu? İlçede sanayideki komşuları bile bundan şikayetçi. Ayrıca Hayrat’ta taş ocağına ilçe başkanı olduktan sonra ruhsat aldı. İlçede oy oranını düşürdü. Partideki üye sayılarını düşürdü. 16 haneli yere mahalle başkanlığı vermedi, herkesi küstürdü. Şimdi AK Parti Of’ta büyük sorun yaşıyor.” dediler.

TAŞLAR NEREDEN GELİYOR?

AK Parti verilerine göre Ahmet Çapoğlu’nun başkan olarak atanmasının ardından ilçede AK Parti’nin üye sayısı düştü. Alınan bilgilere göre 13 bin civarında olan parti üye sayısı, 11 binlere geriledi. Partide yaşanan bu kaos sonrasında gözler, İl Başkanlığına çevrildi.

Öte yandan bir iddia daha ortaya atıldı. İddiaya göre Başkan Ahmet Çapoğlu’na ait taş ocaklarından gelen kaldırım ve yol taşlarının Of İlçesi’nde belediyenin işlerinde kullanıldığı ileri sürülüyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2021, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner25

sanalbasin.com üyesidir