TRT1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisinden Çağlar Ertuğrul ayrılınca dizinin sevenleri epey üzülmüştü. Yerine kimin geleceği epey merak ediliyordu. Eylül ayından itibaren yeni bölümlerinin yayınlanması beklenen dizinin yeni başrolü ortaya çıktı.

Deniz Baysal, Mesut Akusta, Nihat Altınkaya gibi isimlerin yer aldığı Teşkilay dizisine Survivor'dan bir isim de dahil olacak. 

İddialara göre Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılmasının ardından yerine Survivor Atakan'ın geleceği iddia edildi.

Finalde neler olmuştu?
Yıldırım’ın yakalanmasının ardından ‘Şirket’in faaliyetlerine dair ele geçirilen belgeler sayesinde büyük operasyon için hazırlık başlar. Kayıplarının yasını tutan ekip üyeleri karışık duygular yaşarken, ‘Şirket’i ortadan kaldırmaları halinde ailelerine kavuşacak olmanın heyecanını hisseder.

Tüm yaşananların ardından Serdar, Zehra sayesinde uzun süre sonra geleceği umutla bakmaya cesaret etmiştir. Çıkacakları bu büyük görev öncesinde Serdar ve Zehra hiç olmadığı kadar yakınlaşır.

teşkilat-dizi-1000x700

Yıldırım’dan elde edilen istihbaratla Şirket’e ulaşmak pek kolay olmaz. Oyun içinde oyun kurmak zorunda kalan ekip, ilk hedefini belirleyip operasyonu başlatır. Ekip üyeleri yeni bir hayata başlamak için büyük bir bedel ödemek zorunda olduklarından habersizdir.