Haberlobi - Haber Servisi // Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sona ermesiyle izleyenler büyük hayal kırıklığına uğradı.

Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabından dizinin bittiğini duyurmuştu. Başarılı oyuncu Kaynarca'nın bir sonraki projesi ise oldukça merak ediliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan önce Kurtlar Vadisi'nde Süleyman Çakır dizisinde rol alan başarılı oyuncunun yeniden o karakteri canlandırması için sosyal medyada tag çalışması bile başlatıldı.

Kurtlar Vadisi'nde Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile dizide sıkı dost olan Süleyman Çakır'ın ölümünü izleyenleri kabullenebilmiş değil. Karakterin her ölüm dönümünde mevlitler okutulmaya ve yad edilmeye ediliyor. Hatta Oktay Kaynarca'da sosyal medya hesabından izleyenlerin çağrısına kayıtsız kalmadı ve Süleyman Çakır'ı ölüm yıldönümünde andı.

Süleyman Çakır'ı yeniden Polat Alemdar karakteri ile yanyana görmek isteyen Kurtlar Vadisi sevenleri Twitter'da #ÇakırlıKurtlarVadisiYeniden başlık tag açtı ve ülke gündeminde 1 numaraya taşıdı.