Trabzonlu hakem Fenerbahçe'lilerin hedefinde

Trabzonlu Fifa hakemi Fenerbahçeliler'in hedefi oldu! Başarılı olduğu ve her türlü doğru kararı verdiği halde sırf onların istediği düdüğü çalmadığı için, linç edilmeye çalışılıyor.

Trabzonlu hakem Fenerbahçe'lilerin hedefinde

Haberlobi/Spor Servisi ÖZEL HABER

2010-2011 sezonundan beri Trabzonlu hakemler Fenerbahçe’nin maçlarına atanmıyordu.

SON ATAMALAR DEĞİŞTİ 

Bu durum Merkez Hakem Kurulunun son haftadaki atamalarıyla değişti. Trabzonlu bir hakem, 2011 yılından sonra ilk kez bir Fenerbahçe - Alanya maçına atandı. Bu durum Fenerbahçelileri oldukça rahatsız etti. Aynı zamanda FİFA   kokartlı bir yardımcı hakem olan Abdullah Bora Özkara, sosyal medyada bir anda Fenerbahçeli holiganların hedefine konu ve linç edilmeye çalışılıyor. Oysa başta İstanbul olmak  üzere her bölgenin hakemi Trabzonspor’un maçlarına rahatlıkla atanabiliyor. 

DİDİK DİDİK EDİLİYOR


Fenerbahçe kulübüne yakın isimler tarafından yönlendirildiği  düşünülen sosyal medya hesaplarından bir sürü tweet atılmaya devam ediliyor.. Trabzonlu hakemin kişisel bilgilerine kadar her şey didik didik edilerek sosyal medyaya servis ediiyor. 

Hatta bu bilgilerin diğer bölgelerin hakemleri trafından sızdırıldığı iddia ediliyor. Cünkü Trabzonlu hakemlerin büyük takim maçlarında yer almasını MHK’de etkin istanbul ve izmir grubununda istenmediği biliniyor.

Başarılı bir şekilde maç yöneten  Abdullah Bora Özkara’ya sosyal medyadan hakaret edenlerle ilgili hukuki işlem başlatılacağı da gelen bilgiler arasında.  

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir