Şenol Güneş takımı değerlendirdi eksikleri söyledi

A Milli takım teknik direktörü Şenol Güneş maç sonu konuştu.

Şenol Güneş takımı değerlendirdi eksikleri söyledi

Haberlobi/Spor Servisi 


A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gine maçının ardından açıklamalarda bulundu. Önde baskıyı iyi yapmalarının gerektiğini vurgulayan Güneş, “Oyunun yönünü değiştirirken çok yavaş kalıyoruz ve rakiplere şans veriyoruz. Fizikli ve temaslı oynayan bir takımdı, bazen sertlik de oldu. İyi bir maç oldu, bütün herkese şans verdik.'' diye konuştu. Kadrodan ayrılacak 4 oyuncu için henüz karar vermediklerini belirten Güneş, son ana kadar bekleyeceğini belirtti ve “Heyecanını ve zorluğunu yaşıyorum. Kolay bir karar değil.'' ifadelerini kullandı.

Gine'nin fizikli ve temaslı oynayan bir takım olduğunu ifade eden Güneş, önde baskıyı daha iyi yapmaları gerektiğini vurguladı ve şu ifadeleri kullandı:

“Fizikli ve temaslı oynayan bir takımdı, bazen sertlik de oldu. İyi bir maç oldu, bütün herkese şans verdik. Kazanmak istiyorduk. Gol de yiyebilirdik, atabilirdik de. Topu yavaş çeviriyoruz.”

''Dorukhan Toköz ve Mahmut Tekdemir çok zorladı kendini. İrfan Can ve Abdülkadir geçirdikleri sakatlık sonrasında istediğimiz ritimde değiller. Merih Demiral'ı riske etmedik. Ozan Kabak sakatlıktan döndü. Daha iyi oyunla sonuç almalıydık. İstenilen seviyede değiliz ama olacağız''

"Kadrodan ayrılacak 4 oyuncu için yarın akşam karar vereceğiz. Son ana kadar bekleyeceğiz. Onun heyecanını ve zorluğunu yaşıyorum. Kolay bir karar değil.''

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 02:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner25

sanalbasin.com üyesidir