Göteborg CEO’sundan Hamsik ve Trabzonspor itirafı

Trabzonspor'un yeni transferi olacağı konuşulan Marek Hamsik'in şimdiki takımı Göteborg CEO’su Hakan Mild, transfer hakkında itiraflarda bulundu.

Trabzonspor'la her konuda anlaştığı iddia edilen Marek Hamsik'in IFK Göteborg'daki kariyeri 6 maç sonra bitiyor… Göteborg CEO’su Hakan Mild, hiçbir şekilde Hamsik'e yaptıkları yatırımdan pişmanlık duymadıklarını, bunun kulüp için paha biçilmez bir PR olduğunu söyledi.

Mild, “mağazalardaki eşyalara bir bakın. En çok satanlar onunla ilgili ürünler. Genel olarak da Marek sayesinde satışlarımız arttı” dedi.

Sahada takıma çok fazla birşey verememiş olsa da Hamsik’in İsveç Lig tarihinin belki de en büyük yabancı ismi olduğunu söyledi, Ağustos ayında bitecek olsa da, sözleşmenin daha önce de sona erdirilebileceğini itiraf etti.

Mild, Trabzonspor’un yaptığı teklifle ilgili olarak, “Rekabet etmek son derece zor ama devam etmeye hayır demedi. Ancak maddi olarak bu bizim için çok ağır” dedi.

“Trabzonspor’la sözleşme imzaladığı hakkında ne düşündüğü konusunda sizi bilgilendirmedi mi?” Sorusuna ise Mild, “Hayır, yapmadı” cevabını verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner25

sanalbasin.com üyesidir