Kiraz Mevsimi adlı dizide tanışan Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, uzun yıllardır aşk yaşıyor.

İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, evlilik yolunda ilk adımı attı.

Nişanlandılar
Çift, bugün aile arasında düzenlenen bir tören ile nişanlandı. Çayoğlu ve Gürel'in bu mutlu gününden kareler sosyal medyada paylaşıldı.

"Kahve terletti" paylaşımı
Serkan Çayoğlu, nişan sonrası bu fotoğrafını, "Kahve terletti" mesajıyla Instagram hesabından yayınladı. Oyuncu aşıklara, meslektaşlarından da tebrik mesajları yağdı.

ozge-gurel-serkan-cayoglu_3032

Nikah İtalya'da
Ünlü çiftin eylül ayında İtalya'da nikah masasına oturması bekleniyor.

Serkan Çayoğlu ilişkisiyle ilgili, "Çok mutluyuz. Birlikte büyüyüp sürekli heyecanlanacak bir şeyler buluyoruz. Birlikte seyahate çıkmayı seviyoruz. İlla bir aktivite şart değil. Evde de zamanımızı güzel geçirmenin yollarını buluyoruz. Sabah onu gördüğüm için mutluyum." demişti.

Özge Gürel de, "Çok şanslıyım! Her gün gözlerimi aşka açıyorum ve sevildiğimi bilerek uyanıyorum. Bu hayatta sahip olunabilecek şahane bir güç... Biz birbirine aşık bir çiftiz ve hayatı böyle yaşıyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

ozge-gurel-serkan-cayoglu_7957

Ünlü oyuncu ayrıca, "Çok kıymetli ve özel bir şey yaşadığımı düşünüyorum. Çok huzurluyum, çok mutluyum, çok eğleniyorum. Kavga ve gürültüyü sevmiyorum. Bu ilişki de beni yormuyor. Salonda Serkan’ı elinde kahvesiyle görünce bile mutlu oluyorum." şeklinde konuşmuştu.

serkan-cayoglu-ozge-gurel_7768

ozge-gurel-serkan-cayoglu_2083