Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Trabzon’a gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Millet İttifakı Ortak Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret eden Karamollaoğlu, “Trabzon'da diğer illerden daha fazla başarı elde edeceğiz.” dedi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu’nun SKM ziyaretine, Genel Başkan Yardımcısı Ersan Bilgin, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, CHP İl Başkanı Nurcan Aşcı Demiröz, Saadet Partisi İl Başkanı Şakir Şahintaş, Deva Partisi Kurucu İl ve SKM Başkanı Kubilay Çiçek, Gelecek Partisi İl Başkanı Hasan Kamil Velioğlu, CHP 28. Dönem milletvekili adayları, Saadet Partisi GİK Üyeleri Cevat Kurt, Dursun Ali Düzenli, Ümit Çebi ve parti mensupları katıldı.

TRABZON’DA DAHA ÇOK BAŞARILI OLACAĞIZ

“Birleşe birleşe kazanacağız” sloganıyla meşaleler eşliğinde karşılanan Saadet Partisi liderine yoğun ilgi gösterildi. Karamollaoğlu,  yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Seçim günü geldiğinde Trabzon'da en güzel neticeyi alacağız. Gittiğimiz her yerde güzel çalışmalar yapıyoruz. Halkın teveccühü bizi memnun etti. Trabzon farklı bir il. Trabzon'da diğer illerden daha fazla başarı elde edeceğimizi düşünüyorum. Türkiye tarihinde bir ilki yaşıyoruz. Sadece Türkiye tarihi değil dünyada da ender görülen bir birliktelik oluşturuldu. Temelde farklı görüşlere sahip partiler bir araya geldi. Son zamanlarda yaşanan olumsuzlukların giderilmesi ve başkanlık sistemini düzeltilmesi için ittifak yapmaya karar verdik.

MEVCUT İKTİDARIN SONUNUN GÖSTERGESİ

Milletimiz sandığa gidip kararını verecek. İnşallah kararları doğru olur. İnsanlar ‘halimiz perişan’ diyor. Bu tek başına mevcut iktidarın devam etmemesinin göstergesidir. Adalet mülkün temelidir. Adalete ne kadar önem verilmezse hem huzur olmaz hem de ekonominin düzelme ihtimali ortadan kalkar. Ekonominin düzelmesi üretken yatırımlar yapılmasıyla mümkündür. Yoksa başka türlüsü mümkün değildir.

DAHA SIKI BİR İTTİFAK İÇİNDEYİZ

Çalışmalar devam edecek. İnşallah her şey hayırlı olacak. Tek cumhurbaşkanı adayımız var. CHP ile bir arada dört siyasi parti CHP listeleri arasında vekillerimiz belirlendi. Seçime böyle gidiyoruz. Daha sıkı bir ittifak içindeyiz. Birbirimizi kollamaya ve destek vermeye ihtiyacımız var. Bütün genel başkanlarımıza ve partililerimize teşekkür ediyorum.”