Armağan Çağlayan'ın sunduğu 'Zor ama yine de sor' programına 'Fulya ile Umudun Olsun'la tanınan uzman klinik psikolog Esra Ezmeci konuk oldu.

Son günlerde sosyal medya hesabında kendisine gelen +18 itirafları paylaşmasıyla gündemde olan Ezmeci, bu mesajların senaryo olup olmadığı dair açıklamalarda bulundu:

"Biz kendi zihnimizin etrafında hayal ediyoruz. Kendimize uzak şeyleri inanmamayı tercih ederiz ama bunların arasında yayınlayamadıklarım da var. İnsanlar cinsellik soruyor çünkü sorabilecekleri kimse yok. Daha uç sorular da geliyor yayınlamıyorum. Cinsellik psikolojide yemek yemekle aynı şey."

Çağlayan söz konusu mesajlarla ilgili "Sizle kafa buluyor olabilirler mi?" diye sordu. Ezmeci bunun üzerine "Ben hesaplara bakıyorum kafa bulabilecek hesabı bilebiliyorsunuz. Profiline bakıyorum" dedi.

Çağlayan'ın bir diğer sorusu ise "Bugüne kadar seni en çok şaşırtan soru neydi?" oldu. Ezmeci bu soruya ise yanıtı şöyle: "Kayınvalidenin yaptıkları oluyor. Haftanın üç günü oğluyla yatmak istiyor. Gelini salona atıyor oğluyla yatıyor. Ya da kayınvalide gelinin iç çamaşırlarını çalıyor. Onları kendine alıp kocasına giyiyor."

Armağan Çağlayan bu yanıt karşısında oldukça şaşırdı ve "Nasıl ya? Anlamadım ben, nasıl bir daha anlatın" tepkisini gösterdi. Duyduklarına inanamayan sunucu, "İnanamıyorum çok saçma" dedi.