Haberlobi - Haber Servisi // Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, bugün canlı yayında evleneceğini açıkladı. Yıllardır 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında cinayet ve kayıp gibi esrarengiz olayları çözüme kavuşturmak için araştırmalar yapan Müge Anlı, aldığı bu kararla herkesi şaşırttı.

Adı son dönemde Sinan Akçıl ile anılan başarılı sunucu, Emniyet'te çalışan Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini resmen açıkladı. Peki Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır, mesleği nedir? Müge Anlı hangi ilin gelini olacak? Müge Anlı'nın kaçıncı evliliği? İşte detaylar...

şinasi-yüzbaşıoğlu-kimdir-2

Yıllardır esrarengiz cinayet vakaları ve kayıpları bulması ile ünlenen Müge Anlı, Türkiye'nin en güvenilir yüzlerinden de biri olmayı başardı. Herkes tarafından sevilen Anlı, evleneceğini açıklaması ile bomba bir magazin haberini kendisi bizzat duyurdu.

Daha önce bir evlilik yapan ve boşanan Müge Anlı'nın bu evliliğinden bir de kızı bulunuyor.

şinasi-yüzbaşıoğlu-kimdir

Müge Anlı'nın evleneceğini açıkladığı isim ise Şinasi Yüzbaşıoğlu...

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'nde Emniyet Müdürü olarak görev yapan Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun henüz nereli olduğu bilinmiyor...

müge-anlı-1000x700-canlı-yayın

Müge Anlı, evleneceği haberini bu sözlerle duyurmuştu:

"Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki, o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki. Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum! Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de dua edeceğinize eminim."