Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bu hafta kripto para mağduru bir genç ve ailesinin başına gelenler gündem oldu. Çocuklarının 12 milyon liraya yakın bir kayıp yaşadığını belirten aile çocuklarından haber alamadıklarını belirterek Müge Anlı’ya başvurdu. Peki, tam olarak Ali Uğur Durkun olayı nedir? Müge Anlı Ali Uğur Durkun kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında her hafta başvurular arasından bazı konular ele alınıyor. Bu hafta Ali Uğur Durkun olayında önemli bir gelişme yaşandı ve genç adam bulundu. İşte detaylar…

MÜGE ANLI ALİ UĞUR DURKUN OLAYI NEDİR?
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan isimlerden biri olan Ali Uğur Durkun 1 ev ve 27 arabayı satarak tüm parayı kripto paraya yatırmış ve toplamda 12 milyon liralık bir kayıp yaşamıştı. Bu kaybın ardından ortadan kaybolan Durkun nihayet bulundu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Durkun canlı yayında açıklamalar yaptı.

ALİ UĞUR DURKUN KİMDİR, BULUNDU MU?
Müge Anlı’nın programına başvuran Ali Uğur Durkun’un ailesi çocuklarının 1 ev ve 27 aracı satarak tüm parayı kripto paraya yatırdığını ve burada 12 milyon liralık bir kayıp yaşadığını belirtti. 23 Mayıs’tan itibaren haber alınamayan Durkun’un bulunmasının ardından programa katılması sağlandı. Canlı yayında açıklamalar yapan Durkun başından geçenleri anlattı.

Scooterlı genç kızlara çarpan sürücünün 15 yıla kadar hapsi isteniyor Scooterlı genç kızlara çarpan sürücünün 15 yıla kadar hapsi isteniyor

Canlı yayına katılan Durkun “hakkınızı helal edin, başka bir şey demek istemiyorum ne yaptığımın farkındayım, ben gelmek istemiyorum hakkınızı helal edin” dedi.

50 yıllık emeklerinin çöp olduğunu belirten aile milyonluk evin ve 27 aracın yok pahasına satıldığını ifade etti.

İlgili bölümü buradan izleyebilirsiniz