Haberlobi - Haber Servisi // Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran bir olay yaşandı.

Gaziantep'te yaşayan Melissa, eşi Abdurrahman'dan boşanmasının ardından eski okul arkadaşının yanına yerleşti. İki küçük çocuğu ile arkadaşı ve arkadaşının sevgilisi ile yaşamaya başlayan kadının başına gelenler ise tüm Türkiye'yi ağlattı.

Melissa'nın iddialarına göre, arkadaşının sevgilisi kendisini çocukları ile tehdit ederek fuhşa zorladı. Sevgilisini yasaklı madde verip uyuttuktan sonra kendisini tehdit ettiğini belirten ve şuanda çocuklarının kayıp olduğunu söyleyen Melissa, eski eşi ile beraber Müge Anlı'nın programına katılarak yardım istedi.

kızlarını-arayan-çift

Biri 3 yaşında Lina Nazlı ve 1,5 yaşındaki Naime Ceyda'nın kaybolmasından arkadaşının eski sevgilisini sorumlu tutan Melissa'nın yaşadıkları ile şok etti.

Eski eşi ile biraraya gelerek programa katılan Melissa, Gamze ve Mehmet isimli kişilerin çocuklarını sakladığını belirtti.

Canlı yayın sırasına hemşire olduğunu belirten bir kadın, Müge Anlı'ya telefonla bağlanarak 1,5 yaşındaki Naime Ceyda'nın kendisine Gamze isimli kişi tarafından bırakıldığını belirtti.

İranlı muhalifleri Türkiye'den kaçırmayı planlayan sanıkların yargılanmasına devam edildi İranlı muhalifleri Türkiye'den kaçırmayı planlayan sanıkların yargılanmasına devam edildi

kızlarını-arayan-çift-22

Olayın ardından emniyet ekipleri kısa süre içerisinde hemşireye ulaşarak Naime Ceyda'yı teslim aldı.

Bu olayın ardından 3 yaşındaki Lina Nazlı ise hala aranıyor...

İlgili bölümü izlemek için tıklayınız