ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine ilginç anlar yaşandı. Günlerdir haber alınamayan genç kız TikTok'ta tanışıp kaçtığı kişi ile canlı yayına çıktı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 26 yaşındaki Songül Işık ve kaçırdığı iddia edilen Şeyhamit yüzleşmesi vardı. TikTok'ta tanışan ikili kaçmıştı. Aile kızlarının kaçırıldığını söylese de Songül Işık "Ben ailemden korkarak kaçtım" dedi. Zihinsel engelli olan Songül Işık ve Şeyhamit canlı yayına çıktı. Songul Işık "Ben severek kaçtım" sözlerini yineledi.

Müge Anlı ise Şeyhamit'e tepki göstererek "Manavdan domates bile alırken parasını soruyorsun böyle kızı sormadan nasıl götürürsün? Gelip beni ailemden iste demeyen kızı da almayın. Şimdi ne yapmayı düşünüyorsun?" dedi. Şeyhamit canlı yayında "Ablası bana kötü bakıyor? Artık olmaz sanıyorum. Ama seviyorum kendisini evlenmek istiyorum" dedi.

müge-anlı-şeyhamit

Survivor All Star'a veda eden yarışmacı şoke etti Survivor All Star'a veda eden yarışmacı şoke etti

Şeyhamit TikTok'ta aktif olduğunu söyleyerek kötü paylaşımları sosyal medya husumetlilerinin yaptığını söyledi.

Müge Anlı açıklamalar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyerek "TiktTok'ta bulduğun TikTok'ta kalır isminde bile meymenet yok. Bir halt yemişsin de buraya geldin seni fenomensin diye buraya çağırmadık" dedi.Mehtap Hanım ise yayına bağlanarak Şeyhamit'e suçlamalarda bulundu. Mehtap Hanım "Geçen sene trafik polisi taklidi yapıyordun, imam nikahlı şekilde yabancıyla yaşıyordun, bu kız da zaten üçüncü engelli" iddiasında bulundu.

İLGİLİ VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ