Haberlobi - Haber Servisi // FOX TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Mahkum, 14 Nisan Perşembe günü 17. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin bu bölümünün finalinde ise izleyicileri şoka uğratacak bir gelişme yaşandı.

Mahkum'daki Fırat karakterinin özgürlüğüne kavuşturacak günlerdir aranan bıçağı almak için Cemre yaralandı. İzleyiciler, Cemre karakterine hayat veren Seray Kaya'nın diziden ayrılıp ayrılmadığını merak ediyor. Mahkum Cemre öldü mü? Seray Kaya, Mahkum dizisinden ayrıldı mı? İşte detaylar...

Mahkum, 17. bölümü ile ekranlara geldi. Bölümün final sahnesinde Cemre bıçaklanarak yere düştü. Cemre'yi yere düşerken gören Fırat yanına koştu ve 'bunu sana kim yaptı' sorusunu sordu. Cemre cevabı duyulamadı. Dizinin 18. bölüm fragramanında ise Cemre'nin hayatını kaybettiğini kanıtlayacak sahneler yaşandı.

mahkum-cemre-ölümü

Mahkum Cemre öldü mü?

Fırat'ın kızı Nazlı, babasından Cemre'nin cenazesine gelebilmek için izin istedi. Bu da Cemre'nin öldüğü ve Seray Kaya'nın diziden ayrıldığı iddialarını güçlendiriyor. Ancak senaristler her an bir ters köşe yapabilir. Cemre'nin son anda kurtarılıp, can tehlikesi olduğu için herkese öldüğü söylenmiş olabilir. Dizinin izleyicileri her türlü ihtimali düşünüyor.

MAHKUM CEMRE ÖLÜM SAHNESİ 

Mahkum Cemre'yi kim öldürdü?

Cemre'yi öldüren kişi, çantadan bıçağı ve valizden Barış Yesari'nin dosyasını aldı; ardından da Cemre'nin avucuna gül koydu. Cemre'yi öldüren kişinin kim olduğu bilinmiyor fakat onu öldüren kişinin Sasha veya Barış olabileceği düşünülüyor.

MAHKUM'UN 18. BÖLÜM FRAGRAMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Cinayeti Barış Yesari'nin işlediğini kanıtlayacak bıçağın ortaya çıkması Fırat'ın kızına kavuşması; Barış Yesari'nin 'artık herkes ölecek' sözleri Mahkum'un ilerleyen bölümlerini daha da heyacanlı kılıyor.

mahkum-fırat