Atletico Madrid'in Portekizli yıldızı Joao Felix ve sevgilisi Magui Corceiro hakkında ortaya atılan ihanet iddiaları sosyal medyayı salladı.

Atletico Madrid'in genç ismi Joao Felix ve Magui Corceiro ikilisi hakkında ortaya atılan aldatma iddiarı akıllara 'Yeni Icardi' vakasını getirdi. Joao Felix'in sevgilisi Magui Corceiro'nun, Portekizli oyuncuyu Sporting'de forma giyen Pedro Porro ile aldattığı ortaya çıktı.

Magui-Corceiro-1000x700

TRİBÜNDE SAMİMİ POZLAR
Portekizli model Magui Corceiro'nun Atletico'nun yıldızı Joao Felix'i Sportingli Pedro Porro ile aldattığı iddia edildi. Bomba haber sonrası Corceiro ile Porro'nun bu görüntüsü günün en çok paylaşılan videosu oldu.

628f87db17aca920b4e38ac6-A2O7.jpg

Pedro Porro'nun birkaç ay önce maç sonunda formasını Corceiro'ya verdiği görüntülerin sosyal medyaya düşmesiyle iddialar şiddetini artırdı. İddialar hakkında yanıt veren Porro, "Magui Corceiro'yla özel bir ilişkim var ama kimse kimseye sadakatsizlik yapmıyor! Üçümüzün de imajını zedelemeyi bırakın çünkü öyle bir şey yok" dedi.

pedro-porro-sporting-lizbon-1000x700

1 yılı aşkın süredir birlikte olan Felix ve Corceiro ikilisinden henüz açıklama gelmedi.

Joao Felix & Magui Corceiro çifti, Instagram'da olan fotoğraflarını şimdlik kaldırmadı. 19 yaşındaki ünlü model Magui Corceiro'nun Instagram'da 1,3 milyon takipçisi bulunuyor.

joao-felix-1000x700

PEDRO PORRO KİMDİR?
22 yaşındaki İspanyol futbolcu Pedro Porro, Portekiz'de Sporting forması giyiyor. Bu anlamda Pedro Porro'nun Joao Felix ile tanışıklığı olduğu biliniyor.

Magui-Corceiro-1000x700-2