Melisa Döngel'in babası tarafından istismara uğradığı ortaya çıktı

Ünlü oyuncu Melisa Döngel'in babası tarafından istismara maruz kaldığı iddia edildi. Yaşadığı travmayı atlatabilmek için psikolojik destek alan oyuncunun, şimdi de kardeşinin velayeti için hapisteki babasıyla mahkemelik olduğu öğrenildi.

Melisa Döngel'in babası tarafından istismara uğradığı ortaya çıktı

Tüm Türkiye'yi derinden sarsan Elmalı davası olayından sonra ünlü isimler sosyal medyada "Elmalı davası" etiketiyle büyük tepki gösterdi. Oyuncu Hafsanur Sancaktutan dedesi tarafından, Seray Kaya ise arkadaşının babası tarafından istismara uğradığını itiraf edip sessiz kalınmaması gerektiğini söyledi.

İki oyuncunun ardından yeni bir bilgi de Melisa Döngel cephesinden geldi.

Şimdilerde FOX TV ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde 'Çağla Yılmaz' karakterine hayat veren Melisa Döngel'in babası tarafından istismar edildiği ortaya çıktı.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre, birkaç yıl önce babası tarafından istismar edilen Döngel, yaşadığı travmayı atlatabilmek için uzun süre psikolojik tedavi gördü.

Babası ise tutuklanıp cezaevine gönderildi. Çocukluk hayalinin psikoloji okumak olduğu öğrenilen Döngel, bu olayın ardından ise kendi ayaklarının üzerinde durup hayata atılmak için oyunculuk sektörüne giriş yaptı.

Birkaç yıl önce yaşanan olayın izlerini silmeye çalışan Melisa Döngel'in şu sıralar cezaevinde yatan babasının kendisine açtığı dava ile başı dertte. Oyuncu, kendi yaşadıklarını yaşamaması için 17 yaşındaki kız kardeşinin velayetini almak istedi.

Öz baba, Melisa Döngel'in "kötü bir hayatı olduğu" gerekçesiyle 17 yaşındaki küçük kızının da velayetinin kendisine verilmesi; kendisi cezaevinde olduğu için Rusya'da bulunan ayrıldığı eşinin yanına gönderilmesi ya da devlet koruması altına alınmasını talep etti.

Döngel'in Rusya'da yaşayan annesinin de "Bakamıyorum" diyerek kızını Döngel'in yanına gönderdiği iddia edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner25

sanalbasin.com üyesidir