Dilan Çiçek Deniz: Her şeyin değerini daha çok anladığımız bu dönem bana ‘Dur’ dedi

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Marie Claire dergisine kendisi ve aşk hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Deniz, ideal aşkı da anlattı.

Dilan Çiçek Deniz: Her şeyin değerini daha çok anladığımız bu dönem bana ‘Dur’ dedi

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Marie Claire dergisinin mayıs sayısına kapak oldu. Oyuncu, “Âşık olunca nasıl bir Dilan oluyorsun? Ve sence ideal aşk nasıl olmalı?” sorusuna şu yanıtı verdi...

Çok ama çok mutlu bir versiyonum oluyor. Aşkı ideal olarak tanımlayıp mükemmelize etme fikri bile iki tarafı da strese sokan bir şey. Her bireyin algıladığı ve deneyimlediği idealar dünyası ile gerçek arasında çok fark var.

Bu iki bambaşka dünyayı ortak bir dünya haline getirmek epey zahmetli fakat bir o kadar da kıymetli. O yüzden güzel ve ince ruhlarla karşılaşınca, gerçekten yaşanan bir his olduğunu söyleyebilirim.

Oyuncu, bir ilişkideki olmazsa olmazlarını ise şu şekilde dile getirdi:

İlki saygı... Kimsenin ilişki kurduğu insanların özel alanlarına girmeye hakkı yok. Bir diğeri empati. Empati kuramayan insanlara denk gelmek beni epey üzüyor.

Bu kısacık hayatımızda bunu öğrenemediysek lütfen toplum içine karışmayalım. Ve salt sevgi... Karşındakinden karşılığında bir şey beklemeden, sadece onunla olmayı deneyimlemek ve derin bir bağ kurma hali...

Son bir yılına bir film ve iki dizi sığdırmayı başaran oyuncu, yaz için henüz plan yapmadığını sözlerine ekledi: “Yazla ilgili planım yok ama hayalim var. Her şeyin değerini daha çok anladığımız bu dönem bana ‘Dur’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

sanalbasin.com üyesidir