Sevgililer Günü'nde eski eşine çiçek yollayan Karagöz, "Hediye konusunda şu an öyle telaşsızım ki gram pişman değilim. İyi ki boşandık, mis gibi hayatım var teşekkür ederim. Ya ben nefes alıyormuşum. Bu çiçeği boşandığımız için kalpten yolluyorum" ifadelerini kullandı. Karagöz'ün bu notu sosyal medyayı salladıOyuncu Serhat Osman Karagöz, eski eşi Pucca'ya Sevgililer Günü'nde çiçek gönderdi.

'Batı' adında oğulları olan ikiliden Karagöz'ün, çiçekle beraber yolladığı not olay oldu.32 yaşındaki Karagöz, "Kim bilir beraber olsaydık şu an 6. Sevgililer Günü'nü beraber kutluyor olacaktı. Şu an Kapadokya'da sen, ben, Batı ortalığı izliyor olabillirdik. Sana sürpriz yapmak için bir hafta öncesinde tatlı bir telaş içinde olacaktım ama şu an öyle telaşsızım ki; gram pişman değilim. İyi ki boşandık, ne rahatım ya! Mis gibi hayatım. Boşandığın için teşekkür ederim. Ya ben nefes alıyormuşum... Bu çiçeği boşandığımız için kalpten yolluyorum." ifadelerini kullandı.

elen Pınar Işık da eski eşinin gönderdiği çiçeği, "Gerçek bir ruh hastasısın" notuyla yayınladı. 

Karagöz'ün şaşırtan hareketi sosyal medyada gündem oldu.

PUCCA HAKKINDA

Pucca'nın asıl ismi Selen Pınar Işık'tır. 3 Haziran 1987 İzmir Karşıyaka'da doğdu. Karşıyaka Kız Lisesi'nden mezun olan Pucca Ankara'da okudu. Önce Radyo Televizyon Sinema ardından da Gazetecilik ile ilgili iki üniversite bitirdi.


PUCCA İSMİ NEREDEN GELİYOR?

Koreli bir çizgi film kahramanının adı Pucca. Kahraman kör ve sağır küçük bir kız ve sevgilisini öpebilmek için sürekli peşinden koşuyor. Ilginç bir konuya sahip bu çizgi filmin karakterinin oyuncağı, arkadaşı tarafından bir gün Selen Işıklı'a hediye ediliyor. Ve o günden bu yana bu takma ismi olarak kullanmaktadır.

KİTAPLARI

Küçük Aptalın Büyük Dünyası
Ve Geri Kalan Her şey
Allah Beni Böyle Yaratmış
Ay Hadi İnşallah
Şimdi Biz Neyiz?