KRİZ BÜYÜYOR VEKİL SEYREDİYOR BELKİDE ELİNDEN BİR ŞEY GELMİYOR 

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu vekil adayı olabilmek için istifa etti etmesine de genel merkezin böyle bir istifayı kabul etmediği söyleniyor. Hatta CHP Trabzon İl Başkanlığına yazı gitmiş. Kesinlikle istifa etme seçim sürecine kadar partinin başında kal diye.. 
Bu arada CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya henüz bir şey söylemedi ama bir ismi il başkanlığına önerdiği konuşuluyor. Süreci yakından takip ettiği kesin.. Genel Merkez ile Trabzon arasında kriz oluşması vekile de olumsuz yansır!

Kafulluk - 15 Ocak 2023 Kafulluk - 15 Ocak 2023

BİR DAHA KAYBEDERSE İTİBARI YERLE BİR OLUR

Hüseyin Örs ne yapacak? Ortahisar İlçe Kongresini kaybetti. İl kongresinde de arkasında durduğu aday kaybederse bu Ankara’da ki itibarını yerle bir eder! Şehrini kaybeden vekil olarak dillendirilir. Şimdiye kadar sanki renk vermedi. Belkide vermek istemeyecek. Ama sonuçta bir telefon dahi bir adaydan yana açsa bu onu açık eder. Şu an il kongresi için en şanslı favori aday Fatma Başkan. Karşısına henüz rakip çıkmadı. Rakipsiz desek yeridir. Onu destekleyen Ortahisar İlçesi.. En yüksek delegede Ortahisar’da var. İl kongresi ocak ayı sonunda.. Kim öle kim kala.. Hayırlısı… 

E HANİ KAVGALIYDILAR?

Trabzonspor - Fenerbahçe maçından yeni görüntüler yayınlandı.  Son yayınlanan görüntüde Başkan Ahmet Ağaoğlu ile Asbaşkan Ertuğrul Doğan gol sevincini birlikte paylaşıyorlar. Bir birlerine sarılıyorlar. 
E hani araları açıktı?
Hani kavgalıydılar?
Bu görüntülerde hiç de böyle bir durum görülmüyor!
Bildiğin sıkı dostlar görüntüsü var. 

O CAMİ İNŞAATI İKİ SEÇİM DAHA GÖRÜR

Erdoğan Bayraktar Trabzon’da.. Molozdaki cami inşaatında çalışmaların yavaşladı. Hatta durma noktasına geldi. Bu nedenle inşaatı hızlandırmaya gelmiş. Yalnız en az 120 milyon lira lazım. 

Evet o caminin bitmesi için en az bu para lazım.

Bu gidişle bu seçim geçer bir dahaki yerel seçimi de görür o inşaat.