HAMSİ KOKUSUNU BAKIN NASIL YAZDI?

Trabzon’un Çarşıbaşı İlçesi’nde hamsi sezonu yaşanan koku sıkıntısı bu yılda sürdü. İlçeye misafir olarak giden takipçilerimizden Ali Usta, şunları yazdı;

“Allah Çarşıbaşı merkezinde yaşayanlara yardım etsin. Bir hamsi kokusu var dillere destan, maske takmama rağmen kokudan bayılacaktım. Bu koku her gün böyle mi diye sorduğumda da hemen hemen her gün böyleymiş.. Evler de balkona çıkılamıyormuş..”

VEFA PROGRAMLARI İLE TEŞKİLATI DİRİ TUTMAYA ÇALIŞIYOR

AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen, partisinde ilçe ilçe vefa programları düzenliyor. Bu programların içerisinde eski yöneticileri bir araya getirme onları dinleme, eski ilçe başkanları ile görüşme gibi detaylar var.

Ayrıca Sürmen, önceki dönem ilçe başkanları ile bir düğünde karışılaştı.

Şu paylaşımı yaptı:

“Önceki dönem beraber görev yaptığımız AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanları Mehmet Karaoğlu ve Halim Yılmaz ve yönetimimizle Sinem&Selman Karaoğlu’nun nikah merasiminde bir araya geldik. En yakın zamanda bir ‘Vefa Programında’ buluşmak ümidiyle.”

7M’DE BAŞHEKİM DEĞİŞTİ YENİ BAŞHEKİM BAKIN KİM OLDU

7M Özel Hastanesi’nin el değiştirdiğine yönelik Aydın Özkurt iddiaları yalanladı. Şu anda 2-3 aydır maaş ödemesi yapılamadığı hastaneyle alakalı personeller de de sorunlar yaşanmaya başlandı. Bu sorunlar epey zamandır büyüyor. 100’den fazla personelin çalıştığı hastane yönetimi şu anda Aydın Özkurt’un gözlerine bakıyor. O bu konuda bakalım bu hafta ne yapacak.

Bu arada hastanenin başhekimliğini Prof Dr Mehmet Tosun bıraktı yerine Genel Cerrah Op. Dr. Ayhan Çağılcı getirildi.

60 YIL ÖNCE 60 YIL SONRA

Sami Ayan’ın fotoğraflarla geçmişi kıyaslamasına bir örnek daha..

Ayan şunu paylaştı; 
“Araklı… 60 yıl önce ve günümüzde yaklaşık açılardan çekilmiş iki fotoğraf yaşamın köylerden kentlere doğru aktığının bariz göstergesi gibi…”

SEZGİN MUMCU O KILCAL DAMARLARA İNEMİYOR MU?

AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu’dan önce Haydar Revi il başkanı idi. O’nun basın danışmanı Mustafa Sungur’du. 
Sonra Revi gitmesinin arından görevinde kaldı ama ne yapacağı belli değildi. 

Mustafa Sungur şu anda AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu’nun basın danışmanı oldu. Sezgin Mumcu ile devam etmedi. Bu kararın Bahar Ayvazoğlu’nun O’nu çağırmasında etkili oldu. Sezgin Mumcu basın danışmanı olarak kendine bir ismi seçecek. Şu anda seçeneklerde 3-4 isim var.

Bir de AK Parti Trabzon İl Başkanlığının uzun süredir iletişim sorunu var. Mumcu’nun sözleri bile gündemi değiştirmeye Trabzon gündemindeki kılcal damarlara ulaşmaya yetmiyordu.

Demeki bu değişimde bazı fikir uyuşmazlıkları da neden olmuş olabilir. 

Neyse tanıtım medya biriminin harıl harıl uğraş verdiğini öğrendik.

Medya birimi başında Numan Yardım var. Hem Çarşıbaşı Spor Kulübü’nde yönetici, hem MÜSİAD’da yönetici, hem bazı alanlarda..

Yani baya yoğun işi de zor!

Allah Yardım etsin..