DEMİRTAŞ ORGANİZE ETTİ

AK Parti’nin Artvin Koordinatörü AK Parti Trabzon eski İl Başkanı Haydar Revi, İl başkanlığı döneminde görev aldığı yönetici arkadaşlarıyla bir araya geldi.

O dönem görev alan çoğu ismin katıldığı bu buluşmayı organize eden AK Parti eski il yöneticisi Halil İbrahim Demirtaş oldu.

HAYDAR REVİ İSTİFA EDENLERLE POZ VERDİ

AK Parti’nin bu buluşması sonrası bir fotoğraf karesi verildi. AK Parti Trabzon kulislerine o kare bomba gibi düştü. Karede ortada duran il başkanı Hayda Revi’nin sağında AK Parti’den istifa eden Arzu Yalçınalp diğer tarafında yine AK Parti’den istifa edip Yomra Belediye meclisinde bağımsız kalan Gözle Atasoy vardı.

GÖREVDEN ALDIKLARI DA KATILDI

Toplantıya Haydar Revi’nin İl başkanlığı döneminde Yürütme’deyken görevden aldığı isimler de katıldı. Biri Murat Zeki Solak, diğeri Enes Aslan gibi..

Buluşma sonrası AK Parti Trabzon teşkilatında ne espriler patladı ne espriler..

Bir kaç tanesini sizler için derledik;

- Kaybedenler kulübü 1. Vefa toplantısı
- Şimdi Artvin düşünsün 
- Aaaaa ilk kez böyle toplanabildiler
- Onların buluşmasına Facebook bile şaşırdı
- Biz zaten böyleydik de siz bizi kıskanıyordunuz pozu verdiler. 

HATIRALARI TAZELEDİK

Eski yönetici Uğur Aydın toplantıyla alakalı şunu paylaştı; “Dostların buluşması; Geçmişte 6 yıl birlikte görev yaptığımız İl Başkanımız Haydar Revi ve bir kısmı halen mevcut il yönetiminde görev alan, görev almayan il yöneticisi arkadaşlarımızla bir araya geldik, Hatıralarımızı tazeledik.”

İNCE GÖNDERME GELDİ

Gözde Atasoy ise, “Başkan mükemmel olunca ekibide süper olur” diyerek ince e bir gönderme yaptı. Bu gönderme tabiki şu an mevcut AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu’ya idi.