ONA BUNA SALDIRTMA KENDİN ORTAYA ÇIKSANA! 

Haberi koyuyorsun! Kendin diyorsun ‘Okul yaptırdı’ diye. Sonra kendi koyduğun haberi yok yaptırmadı diye suçluyorsun. Sonra tekrar suçluyor ‘yaptırdı yaptırdı’ diye ekliyorsun. Ardından bir daha üstünden geçip tetikçini ona buna saldırtıyorsun! 

Özür dilemiyor hatanı kabul etmiyorsun! Sorana da “Ben yazmadım bilmem” diyerek iyi polis kötü polisi sahneletiyorsun. 

Her şeyi çıkar gördüğünden böyle saçmalıyorsun! Farkındayım herkese yaranma endişen kemiriyor seni..

Giresun’a senle ölüme giden dostunu sattığından daha ucuz davranıyorsun. 

Geçmişe dönük iktidara kaptırma yazılarını da siliyorsun okşamışlar belliki.. 

O tetikçine de söyle hainliği kaleminden daha cilalı daha dinç duruyor… 

KİMİ İŞARET EDERSE O KAZANIR!

İYİ Parti Trabzon’da kentin en büyük ilçesinin en büyük delegesinin kongresini yapacak. 3 Aralık Cumartesi günü meydan Park Restoran’da yapılacak olan İYİ Parti Ortahisar İlçe Kongresi’nde 400’den fazla delege sandık başında oy kullanacak ve yeni başkan ile yönetimini seçecek. Mevcut başkan Erdal Uzun yeniden aday… Kendi yönetiminde birlikte toplantı yaptığı Seher Melek karşısına aday çıktı. Bakalım kim kazanacak?
Kulisler Erdal Uzun tekrar alacak başkanlığı ve İl Başkanı Azmi Kuvvetli’yi devirecek deniyor. Delege dağılımına bakıldığında bize de öyle geliyor. Erdal Uzun’u il kongresinde desteklediği adayın kazanacağı ifade ediliyor. 

EKİP DERKEN BAŞKANIM!

Yusuf Keskin Ahmet Metin Genç’in danışmanı. Elinde Karadeniz Gazetesi’ne bağlı Tv mikrofonu ile sosyal medyasından mesaj yayınladı. Aynı anda Karadeniz Gazetesi Ahmet Metin Genç’in istifa edeceğini, Vekil adayı olmak için ekibiyle görüştüğünü ve istifa dilekçesinin cebinde olduğunu yazdı. Yusuf Değirmendere’deki su deposunda çalıştığı günlerini özlemiş olabilir çünkü o dönem o TV’de de görev aldı. Ama Genç’in dilekçesini gazeteye söylemiş olamaz sanırız. Ya da söylemiştir. Ekip derken acaba Karadeniz’i mi kastetti? 

12 BİN KİŞİYE ANKET YAPIP NABIZ YOKLAMIŞLAR 

ALF Araştırma 25-27 Kasım tarihleri arasında 7 ilde toplam 12 bin 115 kişi ile yüz yüze anket yöntemi ile nabız yokladığını duyurdu. Yaptıkları son araştırmanın sonuçlarını paylaştılar. Ankette Trabzon bölümü şu şekilde: 

TRABZON
Trabzon'da 1720 ile yapılan anket sonuçlarında parti dağılımı şu şekilde;
AKP yüzde 47,0  
CHP yüzde 18,9
İYİ Parti yüzde 14,3 
MHP yüzde 8,8
Saadet yüzde 2,0 
HDP yüzde 1,2
Zafer Partisi yüzde 1,9 
Türkiye Değişim Partisi yüzde 1,8
Deva Partisi yüzde 1,4 
Gelecek Partisi yüzde 1,2 
Diğer yüzde 1,5

SALİH CORA MEĞERSE İMAMOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETMİŞ

Ekrem İmamoğlu’nun eşinin Trabzon’da son yaptığı ziyaretler siyasi gündem oldu. Eğitim projesiyle öğrencilerle buluşan Dilek İmamoğlu ismi etrafında siyasi atışmalar oldu. AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora tartışmayı ilk başlattı. Okul yaptırmadı falan diye çıkışmıştı. 

CHP Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hacı Sultan Balcı Cora’yı yalanlarcasına bir açıklama yaptı. Hatta Cora’ya da seslenen Balcı,”Sen de teşekkür ettin” dedi. 
İşte açıklaması: 
“İlçemizin yetiştirdiği değerlerden biri olan Sayın Dr. Dilek İmamoğlu hepinizin bildiği gibi Tonya ilçesinde kapanmış bir okulu restore ederek ve yanına birde ek bina yaparak hizmete açılmasını sağlamıştır. 
Sayın Mv. Salih Cora AKP li bir milletvekli olmasına rağmen ilçesine yapılan bu hizmeti engellememiş hatta teşekkürle karşılamış ve restore bittikten sonra okulun eğitime açılmasını sağlamıştır. Bu hususta kendisini tebrik ediyorum. Gerçi sonradan okulu İmamoğlu’nun yaptırmadığını da siyaseten iddia etmiştir.
Sayın Dr. Dilek İmamoğlu İlçemiz belediye başkanının talebi ile İlçemizin eğitimine katkı sunmak adına ilçemize bir  kütüphane yaptırmak için kolları sıvadı; ancak ne hikmetse aynı belediye başkanı fikir değiştirerek yada baskılar nedeniyle bu hizmeti engellemiştir. Birde hiç utanmadan, sıkılmadan telefonla aradığı bir arkadaşımıza CHP ilçe başkanı bize gelecek hizmetleri engelliyor diyerek vizyonsuzluğunu ortaya koymuştur.

Bilgilerinize sunarım.”