ATO Congresium Merkezinde yoğun katılımın olduğu törende Türk siyasetinin yakından tanıdığı, Uzun yıllar Bakan Danışmanlığı yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünden bugüne yol arkadaşı kardeşlerinden Sadık Soylu’nun oğlu Fatih Soylu İstanbulluoğlu ailesinin güzel kızı Zeynep ile dünya evine girdi.

73e71757-840f-4315-a713-b2e143f28b8f

Eski bakanlar Süleyman Soylu, Murat Kurum, Abdülhamit Gül, Yalçın Akdoğan, Suat Kılıç, Cumhurbaşkanlığı DDK Başkanı Yunus Arıncı, Anayasa Mahkemesi üyesi Muhterem İnce gibi isimlerin şahitlik yaptığı nikahı Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı kıydı.
Nikaha Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Özel Kalem Müdürü  Büyükelçi Hasan Doğan da katılarak genç çiftleri kutladı.

Nikah töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da genç çifti unutmadı. Erdoğan, nikah törenine telgraf göndererek genç çifti tebrik ederken MHP lideri Devlet Bahçeli de nikaha çiçek gönderdi..

Ankara'da translar veterineri bastı: Olay anı kamerada Ankara'da translar veterineri bastı: Olay anı kamerada

2a6c4894-1ef6-4419-989e-3395cd08458e

Recep Tayyip Erdoğan telgrafında, “Zeynep ile Fatih’in düğün törenine nazik davetimiz için içtenlikle teşekkür ederim. Değerli çiftimize çıktıkları bu yolda sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeleri, temennisiyle, iki cihan saadeti diler, beraberliklerinin iki aileye de huzur ve mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah’dan niyaz ederim. 

Bu vesileyle sizlere ve kıymetli misafirlere en kalbi sevgi ve selamlarımı sunarım” ifadelerine yer verdi. 

Nikah töreninde Sadık Soylu ve ailesi, sevdikleriyle birlikte bu özel anı paylaşmanın mutluluğunu yaşadı. Genç çifte yeni hayatlarının başlangıcında bizde mutluluklar dileriz…”

283ab5a1-a2ac-4118-956f-9eade2e2d242