İngiltere'nin Manchester City takımında top koşturan futbolcu İlkay Gündoğan, İtalyan model Sara Arfaoui ile evlendi. Çift, mutlu haberi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duyurdu.

Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da nikah masasına oturan Gündoğan ve Arfaoui, birlikte çekildikleri fotoğrafları da yayınladı.

"MUTLUYUZ"
Çift, paylaşımlarına "Evliyiz, gerçekten mutluyuz. Ailelerimiz ve arkadaşlarımızla kutlamak için sabırsızlanıyoruz." ifadelerini not düştü.

Sara Arfaoui, nikah sonrası sosyal medya hesabında soyadını 'Gündoğan' olarak güncelledi. İlkay Gündoğan ile Sara Arfaoui'ye hayranlarından tebrik mesajları yağdı.

ilkay-ve-karısı

"SEN BENİM EN İYİ SIRDAŞIMSIN"
Öte yandan Gündoğan, geçtiğimiz yıl aralık ayında Arfaoui'ye evlenme teklifinde bulunmuştu.  Sevgilisine "Evet!" yanıtını veren Sara Arfaoui, o anları da Instagram hesabından yayınlamıştı. İtalyan model, mutluluğunu şu sözlerle dile getirmişti:

Bütün bunlar bir rüya gibi! Sen benim en iyi sırdaşımsın İlkay. Seni çok seviyorum!

Ayrıca sezon sonunda Manchester City’den ayrılacağı konuşulan Alman futbolcu Gündoğan'ın adı İspanyol devi Real Madrid ile anılıyor.

ilkay-gündoğan-1000x700

Sara-Arfaoui-Gündogan-1000x700-1