Sadece yer aldığı projeler, yaptığı şarkılarla değil aynı zamanda özel hayatıyla da ilgi çeken sanatçı Hadise,  Mehmet Dinçerler ile 5 aylık evliliğini geçtiğimiz aylarda sonlandırdı.

Evliliği süresinde ve sonrasında ortaya atılan iddialara karşı sessizliğini koruyan Hadise, ilk kez bugün sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

Kendisi hakkında yapılan eleştirilere bugüne kadar hep sustuğunu ancak artık işin özel hayatına tecavüz boyutuna geldiğini belirten Hadise, artık susmayacağını söyledi.

hadise 3

Yayınladığı paylaşımı tüm tehdit ve taciz edilen kadınlara ithaf eden Hadise, şu ifadeleri kullandı:

"Susmayın, susmuyorum ve asla susmayacağım"

"Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; SUSMAYIN. BEN DE SUSMUYORUM VE ASLA SUSMAYACAĞIM. Elbette Hadise olmanın, ünlü olmanın bir bedeli olacak. Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de. Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete hep güvenirim. AMA bu sefer söyleyeceklerim var!

"Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu ben hep sustum"

Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi çok seviyorum. Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, şarkılarımı söylemeye devam edeceğim. Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim.

Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler söylendi ama ben hep sustum. Asla polemiğe girmedim. Ben her şeyden önce bir KADINIM, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum.

"Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım"

Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana YİNE kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup. Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor. İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları. Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım. Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise'yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar? Ben artık burdan tüm kadınlara, adalet bakanımıza, adalet sistemimize sesleniyorum.

"Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma tecavüz"

Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma TECAVÜZ! Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz. Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım.

"Siz kimsiniz? Allah mısınız?"

Siz kimsiniz? Allah mısınız? Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok! Burdan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum. Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir."

Öte yandan, oldukça çarpıcı açıklamalarda bulunan Hadise'ye sosyal medyada destek yağdı..